Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
34 posty 450 komentarzy

Bananowy Jeż

Bananowy Jeż - Moje przemyślenia nt. historii, Polski i ideologii.

Integracja patriotów - część II.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Powrót do tematu sprzed niemal roku.

Witam wszystkich blogerów i gości portalu NEon24.pl

Około 11 miesięcy temu, umieściłem notkę pod tytułem: "Integracja patriotów":

http://sukarno.neon24.pl/post/124029,integracja-patriotow

W tej notce poruszałem zagadnienia organizowania się polskich patriotów do skutecznej obrony przed antypolskimi działaniami i walki o swoje interesy.

Jak wiemy, przyczyną wielu naszych nieszczęść jest nie tylko to, że rządzą nami źli ludzie i że mamy wielu wrogów, ale także to, że nie potrafimy im się skutecznie przeciwstawić.

Bo jak powiedział kiedyś Edmund Burke: "aby zło zwyciężyło, wystarczy bierność ludzi dobrych".

Nie zakładam oczywiście, że wszyscy polscy patrioci są bierni, wielu z nich z chęcią wspierałoby poszczególne demonstracje, problemem jednak jest odległość, jaką trzeba pokonać.

Nie każdego jest stać na to, aby jechać do Warszawy i tam koczować.

Osoby mieszkające na zachodzie Polski nie będą mogły skutecznie bronić się przed poczynaniami szowinistycznych Ukraińców - banderowców, na terenie Lubelszczyzny i Podkarpacia.

Z kolei osoby mieszkające na wschodzie Polski, nie będą mogły skutecznie walczyć o wyprzedawanie ziemi na Pomorzu Zachodnim w ręce zachodniego kapitału (najczęściej niemieckiego).

Dlatego uznałem, że konieczne będzie utworzenie forum, na którym polscy patrioci mogliby się lokalnie organizować, a także nawiązywać znajomości i dzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami.

Dlatego chciałbym z radością ogłosić, że takie forum wreszcie powstało. Jest to forum strony wolna-polska.pl, znanej w sieci witryny, poruszającej zagadnienia Nowego Porządku Świata, a także kwestii żydowskiej, GMO, chemtrails i wiele innych.

Forum to zostało zorganizowane, tak jak to wcześniej zakładałem, wzorując się na forum białych nacjonalistów Stormfront.org.

http://forum.wolna-polska.pl/

Żeby nie było - nie nawołuję do bojkotu portalu NEon24.pl. Ale uważam, że do organizacji jest potrzebna strona o zupełnie innej konstrukcji.

Dlatego serdecznie i gorąco zapraszam Was, blogerzy, komentatorzy i goście NEonu, wszystkich tych, którzy mają dosyć obecnego marazmu, hańby i degrengolady, którzy nie chcą dłużej być przegrańcami, którzy chcieliby, aby kolejne pokolenia nie wstydziły się tego, że są Polakami, do rejestracji na forum Wolnej - Polski.

Innej drogi nie ma. Nie ma co liczyć na to, że kolejne demonokratyczne rządy zapewnią nam szczęście, dobrobyt, glorię, splendor i dumę. To możemy zrobić tylko sami.

Oczywiście nie obiecuję cudów. Sam jestem świadom, że nie wszystko może się udać tak, jak zakładałem. Ale wiem, że takie forum jest pierwszym krokiem, aby coś wreszcie uczynić dobrego dla Polski. Uczymy sie przecież przez całe życie na swoich, a także i cudzych błędach.

Forum będzie najprawdopodobniej wymagało kilku kosmetycznych poprawek, ale można już z niego korzystać


Oto podstawowy regulamin pisania postów na forum Wolnej Polski:

1. Jeżeli rzeczywiście czujesz się patriotą i chcesz służyć narodowi, to unikaj samobiczowania się i swojego narodu, używania słów typu po***two. Nigdzie indziej się tak ludzie samobiczują jak w Polsce, nie tylko lewacy, ale co najgorsze osoby uważające się za patriotów i narodowców. Jeżeli nie umiesz się pohamować, to lepiej nie korzystaj z tego forum. Takie zachowanie jest jedną z przyczyn, dlaczego nasz naród jest łatwą ofiarą ataków z zewnątrz. Kto nas będzie szanował jeżeli sami nie umiemy się wzajemnie szanować?
Konsekwencje złamania tego punktu regulaminu: za pierwszym razem ostrzeżenie i pouczenie
Za drugim razem punkty karne
Za trzecim razem ban

2. Katolicyzm uznajemy za jeden z nieodłącznych filarów polskości. Nie zamierzam nikomu na siłę narzucać wiary katolickiej, ale trzeba docenić te elementy kultury Polski, związane z katolicyzmem. To samo tyczy się elementów słowiańskich, nordyckich i orientalnych. Kłótnie na tle religijnym także nie służą budowaniu jedności narodowej.
Konsekwencje złamania regulaminu: za pierwszym razem ostrzeżenie, później punkty karne, w niektórych przypadkach będzie stosowany ban.
Dysputy na tematy religijne proszę prowadzić w dziale "Religia i Duchowość"


3. Kategoryczny zakaz promocji judeofilstwa. Żydzi są najgroźniejszym przeciwnikiem, z którym my jako naród mamy do czynienia. Mniej obeznani patrioci mogą nie zdawać sobie sprawy z tego, jak wielkie jest zagrożenie żydowskie, więc bardziej doświadczeni patrioci powinni im służyć radą i wiedzą. Ale jeżeli się upierasz przy pro-żydowskim stanowisku, to proszę pisać w "Dziale krytyki"
Konsekwencje złamania regulaminu: za pierwszym razem ostrzeżenie, później punkty karne.

4. Germanofobia, rusofobia oraz nienawiść do innych narodów (zwłaszcza białych) (z pewnym wyjątkiem) są zakazane. Wrogowi zależy na tym, żeby skłócać ze sobą narody, gdyż gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. W obecnej chwili wszyscy ludzie na Ziemi, nie zależnie od koloru skóry, narodowości czy światopoglądu religijnego (oprócz judaizmu, satanizmu i tym podobnych) muszą się zjednoczyć w walce przeciwko tyranii Nowego Porządku Świata i żydowskiej supremacji.
Konsekwencje złamania tego punktu regulaminu: patrz punkt 1.

 

Przy rejestracji proszę, aby podać swoją lokalizację - miejscowość i ewentualnie nazwa województwa, co powinno ułatwić samoorganizację.

Pierwsze kilka postów jest moderowanych, a później można pisać bez ograniczeń.

Zatem, odwiedź Forum Wolnej Polski już dziś i zaproś swych znajomych!

 

KOMENTARZE

 • Mam szanse ??
  // rusofobia oraz nienawiść do innych narodów (zwłaszcza białych) (z pewnym wyjątkiem) //

  jakie wyjatki ??
 • Nikt nie chce być pod ruską okupacją...
  wszyscy lgną do Amerykanów

  https://www.youtube.com/watch?v=EGh4owVnDjs

  http://nwonews.pl/dyskusja,5612,0#49059
 • @Husky 16:11:18
  To taka nacja, która uważa innych ludzi za bydło.
 • Czyżby
  Kiedyś, dawno temu zapisałam się do wolnej-polski i wkleiłem tam jakieś tłumaczenie, ale kiedy zaczęłam dopytywać o polecane przez nich komunistyczne linki, następnego wpisu nie dane mi było zrobić.

  Jeśli więc ideologia komunizmu ma być gwiazdą przewodnią, to ja za takie zjednoczenie Polaków bardzo dziękuję.
 • @Lotna 17:17:54
  "wkleiłem tam jakieś tłumaczenie, ale kiedy zaczęłam dopytywać o polecane przez nich komunistyczne linki, następnego wpisu nie dane mi było zrobić. "

  Kiedy tak było? Ile lat temu? Jakie to tłumaczenie? Jakie komunistyczne linki? Może wtedy nie znałem tej strony. Ale nie mniej jestem moderatorem i sam będe zwracać uwagę na to, co jest udostępniane (chodzi o forum, a nie stronę)
 • @Sukarno 17:29:48
  Popieram idę, ale mam obawy że szybko szeregi otwartej formacji będą infiltrowane. Jednak spróbować warto.
 • @Fischer 20:25:10
  " szybko szeregi otwartej formacji będą infiltrowane. Jednak spróbować warto."
  Tu niestety jest problem, dlatego zastrzegłem, że nie wszystko może się udać, jak założyłem.
 • Niepoprawny romantyk..
  Idea zacna i piękna zaprawdę, ale nie pierwsza, ani ostatnia..
  O organizowaniu się słyszę od 15lat, a kończy się na popisaniu na forum, ewntualnie kilku zapaleńców z polskimi flagami pomaszeruje ulicą..

  Bo tak po prawdzie tylko tyle można.. bo kursy dla potencjalnych samobójców, aby po śmierci patriotami stali się, są szkoleniem terrorystów i tak z całą surowością ścigane jak plany podboju Bohemian Grove, czy też kurs na kelnera Bilderbergów..

  Popisać i powk..wiać się na obecną sytuację można i tu, a jakiekolwiek działania nie obarczone eunuchizmem mogą udać się "samotnemu wilkowi".

  Takie forum z rejestracją jest listą patriotów/wywrotowców nie kochających Polin do odstrzelenia daną na tacy służbą całkiem gratis..

  Wszelka organizacja odgórna nie ma szans powodzenia bez zasobów finansowych i przychylności służb. Czegoś jak KOD czy Nowoczesna nie pozwolą zbudować i tyle..

  Ja pogodzony z powyższym buduję moją małą Polskę od dołu; rodzina, znajomi, sąsiedzi.. może ta idea społeczna rozwinie się, może nie, ale mam pewność, że jak jakiś ukr czy inny muslim będzie chciał zrobić krzywdę mojej rodzinie, to moja mała Polska stanie w ich obronie..

  Pozdrawiam romantyka ;)
 • @Sukarno 21:21:32
  Internet nie załatwi sprawy. To tylko medialna tuba gdzie można wyrażać swoje poglądy. Nakreślony przez ciebie program jest zgodny z oczekiwaniami wielu Polaków. Ale program to jedno, a strategia jego realizacji to już inna sprawa. Strategia nie może być ujawniana, bo na dzień dobry wszystkie twoje plany zostaną pokrzyżowane. Trzeba rozmawiać i spotykać się osobiście np.: organizować zloty blogerów. Tam można dopiero wypracować płaszczyzny działania. Żadna partia, czy organizacja działająca w Polsce, nie przedstawia swojej strategii prowadzącej do osiągnięcia celów. To był by ich koniec. Konkurencja wysadziła by ich z siodeł, nie koniecznie nawet służby. A ty masz jeszcze jeden problem 90% blogerów jest na dzień dobry anonimowa. Więc nie jesteś wstanie ich zweryfikować na wspominanym zlocie czy spotkaniu.
 • @Talbot 16:52:00
  "wszyscy lgną do Amerykanów"

  (którzy)JUŻ WKRÓTCE,CAŁKIEM NIEDŁUGO,BĘDĄ WAS ZABIJAĆ A MY BĘDZIEMY SIĘ TEMU SPOKOJNIE PRZYGLĄDAĆ" -jak powiedziała pod adresem Polaków pewna znana persona ,zbliżona do Kremla ,wiedząca o wszystkim od razu "a nawet jeszcze prędzej".
  Bardzo interesujące.To tak jak z powieścią kryminalną po lekturze pierwszych 30 stron-już wiesz co się stało, ale przed tobą jeszcze 110 stron więc wydarzenia mogą potoczyć się w każdym do tego najmniej spodziewanym kierunku.
  Czy Amerykanie będą to robić "własnoręcznie" w ramach np stabilizującej misji antyterrorystycznej czy posłużą się czynnikiem ukraińskim,czy też sięgną po coś innego,tego nie wiadomo.
  Bardzo,bardzo interesujące.
 • @Autor
  Wszystko ładnie i pięknie gdyby nie jeden problem gdy probowałem wejść na waszą stronę

  Service Temporarily Unavailable
  The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

  Web Server at wolna-polska.pl

  Może zacznijcie od porządniejszych serwerów.
 • @wk..ny, Fischer, matterhorn
  @wk..ny
  Zgadzam się z twoimi obawami. Ale mi wcale nie chodzi o to, aby na forum wyjawiać szczegóły ewentualnego działania. Ale nie mniej uważam, że trzeba spotkania organizować.

  "Ja pogodzony z powyższym buduję moją małą Polskę od dołu; rodzina, znajomi, sąsiedzi.. może ta idea społeczna rozwinie się, może nie, ale mam pewność, że jak jakiś ukr czy inny muslim będzie chciał zrobić krzywdę mojej rodzinie, to moja mała Polska stanie w ich obronie.."
  O to właśnie chodzi! Żeby naprawić Polskę, najpierw trzeba zacząć od najbliższego otoczenia. Dobrze czynisz!
  @Fischer
  "Trzeba rozmawiać i spotykać się osobiście np.: organizować zloty blogerów. Tam można dopiero wypracować płaszczyzny działania. Żadna partia, czy organizacja działająca w Polsce, nie przedstawia swojej strategii prowadzącej do osiągnięcia celów. To był by ich koniec. Konkurencja wysadziła by ich z siodeł, nie koniecznie nawet służby. A ty masz jeszcze jeden problem 90% blogerów jest na dzień dobry anonimowa. Więc nie jesteś wstanie ich zweryfikować na wspominanym zlocie czy spotkaniu."
  Jak powiedziałem panu wk... nie zamierzam ze wszystkim się ujawniać na forum. Ale chcę żeby ludzie się wreszcie zaczęli zbierać do kupy, w małe chociaż kilkuosobowe grupy. A co do anonimowości to w przypadku masowych demonstracji/akcji to nie ma znaczenia.

  @matterhorn:
  niestety nie odpowiadam za sprawy techniczne, z tego co wiem obecnie trwa remont serwerów, stąd te trudności.
 • @Sukarno 18:29:10
  miałem więcej nie pisać tu.. ale szlak mnie trafia, jak ktoś z żydomasoństwem chce walczyć mając na sztandarach żydów Miriam i Jeszue.. to to jest jakiś schizofreniczny patriotyzm z piekła rodem, albo z Watykanu..

  Jeżeli nie będziesz chciał poznać prawdy i jej dociekać, będziesz dalej tkwił w żydowskim kłamstwie zwanym chrześcijaństwo, będziesz moim WROGIEM.

  może zrozumiesz.. ale wątpię... :((((((((((((((
 • @Sukarno 17:29:48
  Prawie dwa lata temu, linków nie pamiętam, były rekomendowane przez portal.
  http://lotna.neon24.pl/post/110869,filtr-przeciwsloneczny-moze-wplywac-na-hormony
 • @Lotna 05:24:53
  http://wolna26.rssing.com/chan-25983371/all_p56.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031