Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
34 posty 450 komentarzy

Bananowy Jeż

Bananowy Jeż - Moje przemyślenia nt. historii, Polski i ideologii.

Dlaczego Polacy nie powinni byli ratować żydów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli w miarę treściwy artykuł, wymieniający powody, dlaczego Polacy nie powinni ratować żydów podczas II wojny światowej oraz dlaczego nie jest to powodem do dumy.

Do napisania tego artykułu skłoniła mnie ostatnia ekstaza koszerno-konserwatywnych mediów, spowodowana oficjalnym otwarciem Muzeum Polaków Ratujących Żydów im. Rodziny Ulmów, znajdującym się w Markowie. Naturalnym jest że Andrzej Duda, jako marionetka syjonizmu i wielkiej finansjery, jako dobry goj musi obowiązkowo gloryfikować tych, którzy oddali nie tylko swoje życie, ale i cudze, aby ratować Żydów, którzy są ponoć naszymi braćmi, a dla których jesteśmy śmieciami i p*****kami.

Oto muzeum poświęcone Polakom ratującym żydów. Ciekawe jest to, że pomimo kryzysu wybudowano to muzeum, podczas gdy dosyć duży odsetek dzieci wybiera się do szkoły bez śniadania. O godnym upamiętnieniu Polaków pomordowanych na Wołyniu, a także tych, co ratowali Polaków, nawet nie ma co marzyć.

Niestety dosyć duża część społeczeństwa przyjęła otwarcie tego muzeum z aplauzem. Zazwyczaj są to ludzie nieświadomi tego, jak poważne jest żydowskie zagrożenie, są to też ludzie świadomi antypolskiej nagonki na Polskę, zarzucającej Polakom mordowanie żydów podczas II wojny światowej, którzy jednocześnie wpadają w pułapkę judeofilii, która dokładniej jest opisana w inym moim artykule:

http://sukarno.neon24.pl/post/121588,oskarzanie-polakow-o-holocaust

Omówię teraz po kolei argumenty, dlaczego Polacy nie powinni byli ratować żydów podczas II wojny światowej i dlaczego ten czyn nie jestgodny chwały.

Dlaczego Polacy nie powinni byli ratować żydów:

1. Akcja ratowania żydów przez Polaków sprawiała, że niemiecka okupacja podczas II wojny światowej była bardziej brutalna niż w pozostałej części Europy. Wynikało to z prostego założenia, że Polacy byli widziani jako żydowscy pomagierzy, i jako tacy muszą być bezwzględnie tępieni. Dla porównania na Węgrzech, w Rumunii, Chorwacji, Francji i innych krajach okupowanych przez III Rzeszę tego typu akcje miały charakter marginalny, a okupacja miała charakter dosyć znośny. Nawet w takiej Rosji (ZSRR), która toczyła krwawe boje przeciwko Niemcom, istniała dość duża grupa Rosjan, związana ze środowiskami "Białych", którzy współpracowali z III Rzeszą, aby obalić krwawy żydobolszewicki reżim Stalina. Natomiast w Polsce niestety akcja ratowania żydów miała bardziej masowy charakter. Skutki ? Co najmniej 2 miliony Polaków wymordowanych, często jako osoby postronne, które odcinały się od ratowania żydów

2. Rzeź Wołyńska. Trzeba co prawda potępiać Ukrainę za gloryfikowanie Bandery, ale rzeź ta jest też efektem polskiego zaniedbania. Polskie podziemie miało środki i siły, aby ścigać prawdziwych i domniemanych antysemitów, czy szmalcowników, bądź organizowało akcje pomocy Żydom ("Żegota"), ale jakoś nie znaleziono sił i środków, aby wzmocnić znacznie polską samoobronę na Wołyniu. Gdyby polskie podziemie zamiast ścigać antysemitów i ratować żydów przeznaczyło te zasoby na wzmocnienie polskiej samoobrony na Wołyniu, to rzeź Wołyńska nie przybrałaby takich masowych rozmiarów i znacznie mniej Polaków by ucierpiało.

Ciekawostką jest to, że Polakom na Wołyniu pomagali m.in: niektóre oddziały Armii Czerwonej, serbski czetnik, a także ......... Polacy walczący po stronie III Rzeszy, w ramach 202 batalionu, którzy zdezerterowali, aby pomóc Polakom na Wołyniu bronić się przed banderowcami. Ale pomimo to AK jest dziś uznawana jako wzór patriotyzmu, a wszyscy Polacy którzy walczyli po stronie III Rzeszy to kolaboranci i folksdojcze.

Oto link: http://legionorlabialego.com/202-batalion

Efekty - kolejne 200 tys. Polaków zginęło z powodu ratowania żydostwa

Czyim prezydentem jest Duda, skoro daje 4 mld złotych dla Ukrainy, która gloryfikuje bandziorów odpowiedzialnych za makabrę widoczną na tym zdjęciu? Czyim prezydentem jest Duda który gloryfikuje tych Polaków  co ratowali żydów, ale nic nie wspomni o gehennie, którą przeszły polskie dziatki z rąk banderowców?

3. Judeopolonia. Ratowanie żydów przez Polaków, często z poświęceniem życia są potężnym argumentem, który kieruje żydów do osiedlenia się w Polsce. Bo skoro Polacy, pomimo bycia prześladowanymi przez żydów i tak im pomagają, poświęcając życie swoje, bliskich i sąsiadów, to jaki łatwiejszy cel w świecie istnieje do łupienia i eksploatacji. Dzięki tym "bohaterom" co ratowali żydów, grozi nam  teraz Judeopolonia i terror, jaki dotyka Palestyńczyków.

Dlaczego ratowanie żydów przez Polaków nie jest powodem do dumy

Ogółem, chodzi tu o wizerunek Polaków w świecie.

1. Dużo ludzi sądzi, że powinniśmy walczyć z wizerunkiem Polaka - antysemity, mordercy żydów. Cóż, to nie jest najlepszy wizerunek. Ale wizerunek Polaka - judeofila, dopiero będzie katastrofalny dla nas. A czemu? Bo świat nas zacznie widzieć jako żydowskich przydupasów, których tolerancja i judeofilia doprowadziła do tego, że żydzi są tacy potężni i gnębią cały świat. Nie dosyć że nienawidzą nas żydzi tak jak nienawidzili, to nienawidzieć nas zacznie wiele ludzi. W szczególności będą to narodowi socjaliści oraz osoby ogółem skoncentrowane wobec antyżydowskiego ruchu oporu. Ataki i prześladowania Polaków w krajach zachodu mogą się zdarzać znacznie częściej. Po za tym będziemy dużo łatwiejszym celem dla radykalnych muzułmańskich ugrupowań. W walce z żydostwem będziemy totalnie osamotnieni, nikt nie będzie specjalnie Polakom współczuć, bo przecież sami w pewnym sensie nawarzyli to piwo, więc niech teraz je wypiją; o realnej pomocy nawet nie wspominając.

Tutaj są już efekty kreowania wizerunku Polski przez koszernych konserwatystów:

https://www.youtube.com/watch?v=q3V3D1aio_U

https://crushzion.k0nsl.org/jews-order-poles-to-kidnap-germans-aryans-assaulted-tied-in-pairs-then-mutilated/#comments

Nie będziemy mieli szansy na obronę przed tego typu oskarżeniami, jeżeli będziemy jednocześnie lansować się ratowaniem żydów na lewo i prawo.

2. Kontynuując, co pomyśli świat o narodzie, który potrafił poświęcić swoje dzieci, w tym nienarodzone, aby ratować kogoś, kto ma cię za śmiecia i podczłowieka, ale nie potrafił wiele zrobić, aby uratować swoich rodaków od rzezi na Wołyniu?Świat będzie miał Polaków za głupków, czy wręcz psychopatów. I tak nasza reputacja jest zszargana, wolę nie wiedzieć jakie będą efekty dalszego gloryfikowania judeofilskich postaw.

3. Zniechęcenie Polaków do patriotyzmu. Wielu ludzi w Polsce narzeka, że Polacy jako masa nie myślą i nie garną się do patriotyzmu. Po części się zgadzam, ale chciałbym się spytać. Kto ma być wzorem patriotyzmu dla Polaków? Osoba która poświęciła życie swoje i bliskich, aby ratować śmiertelnego wroga Polski - żyda? A może gen. Anders, który bezsensownie wykrwawił Polaków na Monte Cassino w imię żydo-anglo-saskich interesów?Jeżeli Polak usłyszy, że to są przejawy patriotyzmu, to taki Polak w sumie zaczyna  się wstydzić swojego pochodzenia.

4. Polacy są indoktrynowani na dobrych gojów tak, aby nie podnieśli broni przeciwko żydowskiemu okupantowi. Zarówno PiS jak i PO indoktrynują Polaków religią holocaustu, z tą różnicą  o ile PO jest złym gliniarzem, który chce aby Polacy bili się w piersi za antysemityzm, to o tyle PiS jest dobrym gliniarzem, który gloryfikuje ratowanie Polaków przez żydów i głosi fałszywą solidarnośc polsko-żydowską. Paradoksalnie to działania PiS mogą wyrządzić większą szkodę Polakom niż działania PO, o czym wspomniałem wyżej.

 

Teraz nie ma żadnych wątpliwości, że Duda i PiS działają na szkodę Polski i że są oni tak jak PO marionetkami syjonizmu i wielkiej finansjery, z tą różnicą że PiS używa retoryki patriotycznej.

Żydowski wąż kłamstwa musi zostać uduszony!

 

 

KOMENTARZE

 • Dałem 5*. Zbrodnie na Polakach – TAK, antysemityzm – NIE
  Na temat żydowskich zbrodni na Polakach milczy także Kościół, ale przestrzega przed grzechem antysemityzmu i zaleca nadstawiać drugi policzek (?).

  Amerykański dokumentalista filmowy, E.Maciejczyk, złożył w 2007r. do prokuratury i do IPN zawiadomienie (udokumentowane) o popełnionych zbrodniach przez J.Bermana (w Otwocku na terenie rezydencji Bermana znajdują się zwłoki 400 zamordowanych przez niego kobiet, a w lesie, wokół d. siedziby UB w Otwocku, później milicji i policji, znajdują się szkielety 600 zamordowanych Polaków).

  IPN i prok. I.Bochdziewicz z Białegostoku postanawiają ścigać E.Maciejczyka za antysemityzm. E.Maciejczyka aresztowano na lotnisku, ale jego amerykański paszport uniemożliwił syjonistom RP osadzenie go w więzieniu.

  Zbrodniarz J.Berman, gdy ponownie, w 1980r., żydostwo doszło do władzy, został w 1983r. odznaczony medalem Krajowej Rady Narodowej. Pochowany jest na cmentarzu wojskowym na Powązkach.

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/130165,zydokomuna-film-edwarda-maciejczyka
 • Autor
  Tez mam dziwne odczucia gdy gloryfikuje sie Polakow ratujacych zydow z czasow wojny.Przebieg okupacji w Polsce mial odmienny charakter od tego w europie zachodniej ale ta informacja jest blokowana przez media zydowsko-niemieckie czyli monopolista na rynku medialnym przynajmniej w Europie i Ameryce Pln.
  Narazanie zycia swojej rodziny i sasiadow aby zrobic dobry uczynek dla zydow jest dla mnie niezrozumiale ale dla samych zydow rowniez.
  Moim zdaniem przyzwoite postepowanie powinno polegac na nie wydawaniu zydow okupantowi niemieckiemu czyli zakaz szmalcownictwa ale tez nie narazanie bliskich smiercia.
 • Bardzo dziwi mnie, że na taki temat prawie nikt nie chce się wypowiadać !
  Czy to są oznaki totalnego zidiocenia, może niewiedzy, czy może przywyknięcia do tezy że jako "naród sprawców" - cyt. B. Komorowski, nie mamy prawa w tej kwestii się wypowiadać, tylko podzielać zdanie "mądrzejszych" którzy mówią że to był obowiązek każdego Polaka. Przyznam że z dużą niecierpliwością od lat oczekuję publikacji dowodów przypadku przeciwnego tzn. wiarygodnej relacji z uratowania jakiegoś Polaka przez żyda. Pewnie się nie doczekam albo ktoś będzie próbował mi wcisnąć jakąś fałszywkę np jak to przyzwoity Bartoszewski po zwolnieniu z Auschwitz (notabene kłóci się to z mitem holokaustu i mam wrażenie że tylko ja to dostrzegam) zajmował się z narażeniem swojego cennego żydowskiego życia ratowaniem Polaków - niezgodne to z Talmudem i pewnie dlatego żaden przedstawiciel "narodu wybranego" na taki pomysł nie wpadł. Wszak trudno takim nietalmudycznym postępkiem kalać pamięć "wielkiego Polaka".
  Ale do rzeczy, i żeby nie zabrnąć zbyt głęboko w historię nie będę sławił roli żydów w upadku głęboko niesprawiedliwego państwa feudalnego jakim była I Rzeczypospolita, nie napiszę też o podjudzaniu do powstań narodowych (zawsze słusznych) i roli jaką żydzi odegrali w "zabezpieczaniu" majątków odebranych rodzinom powstańców przez zaborczy carat.
  Napiszę za to o postępie cywilizacyjnym dokonanym przez żydów w wyniku zwycięskiej Rewolucji Październikowej która dała milionom proletariuszy na całym świecie nadzieję na lepsze jutro. W końcu to żydzi tą rewolucję przeprowadzili, to ich rękami wrogowie lepszej przyszłości zostali zgładzeni. To oni w tym robotniczo-chłopskim państwie byli warstwą rządzącą. Sanacyjna Polska podchodziła do tych postępowych rządów z dużą nieufnością i nie chciała przyjąć słusznych postępowych haseł. Ale dzielne żydostwo po wywołaniu II w. św. i likwidacji potencjalnych wrogów nowych porządków (między innymi w Katyniu) zakrzewiło postępowe idee w pięknym kraju nad Wisłą. I choć były w utrwalaniu żydowskiej władzy ludowej przejściowe trudności np w 1956, albo w epoce Gierka to jednak udało się przejąć w 1981 "ludziom honoru" władzę i pożeglować w kierunku świetlanej przyszłości a nawet po zniszczeniu po 1989 r. polskiego przemysłu i wygonieniu za pracą na obczyznę 3 mln Polaków, udało się wybudować wspaniały stadion - dumę wszystkich Polaków nie tylko żydów. Czy tylko dla tego wspaniałego stadionu nie warto było ratować żydów ?
  To tak w skrócie ...
 • @
  Czy temat z Żydami gloryfikujemy czy jesteśmy czynnie negatywni w końcowym efekcie nie ma różnicy. Celem samym w sobie jest aby o Żydach mówić jak najwięcej. To jest najważniejsze. Jest ich mniej niż 20 milionów a robią hałas za 2 miliardy. Oto sposób na popularność.
  Chcecie pozbyć się żydowskiego tematu? Olejcie ich i róbcie swoje i to dokładnie.
 • Tadeusz Bednarczyk
  Pan Albin Siwak w swojej książce opisuje historię T. Bednarczyka.
  "Tego, czego dokonał w czasie istnienia warszawskiego getta T Bednarczyk, nie dokonał nikt..." (uratował tysiące Żydów).
  A teraz jedna bardzo pouczająca historia;
  Bednarczyk był w tym czasie podpułkownikiem AK.
  "Dostał szczególne zlecenie, że ma osobiście dostarczyć człowieka do rzeki Bug i oddać go osobie zaufanej (...)
  Z narażeniem własnego życia przeprawiał się z tym człowiekiem bocznymi drogami... ale i tak Niemcy ich zauważyli i zaczęli ścigać
  Bednarczyk uciekając z nim wpadli w bagna torfowe a człowiek którego Bednarczyk prowadził wpadł w dół i całkowicie się pogrążył w torfowym mule. Wyciągnął nieprzytomnego człowiek z tego dołu, zrobił mu sztuczne oddychanie usta-usta, przedzierał się dalej, poił go u jakiegoś chłopa mlekiem i na końcu odstawił w umówione miejsce.
  Po wojnie gdy go aresztowano jako oficera AK, trafił do tego człowieka, którego uratował z narażeniem własnego życia.
  Okazało się, że był to sam Różański!!!
  Jak mu przypomniał tę scenę w bagnie, to dostał cios w twarz aż upadł. Różański nazwał go wtedy polską swinią niegodną życia.
  Taką nagrodę otrzymał za uratowanie mu życia!!!
 • @Robik 02:33:33
  Jan Gross odznaczony przez prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej powiedział:
  "Polacy w trakcie wojny zabili w gruncie rzeczy więcej Żydów niż Niemców"
 • @
  teraz czekamy na otwarcie Muzeum Polaków pomordowanych i zdradzonych przez żydów - oczywiście sfinansowanego przez tych ostatnich
 • @fan-wolności 23:51:52
  Tak, masz rację. To zdjęcie było w przedwojennej polskiej prasie.
 • @Robik 02:33:33
  Akt apostazji Sejmu RP. https://wirtualnapolonia.com/2016/03/17/akt-apostazji-sejmu-rp/#comments ZA: http://gazetawarszawska.com/judaizm-islam/3483-akt-apostazji-sejmu-rp Ps..Ten autor ma rację! Co świat pomyśli o narodzie, który potrafił poświęcić dzieci, w tym nienarodzone, aby ratować żydów, ale nie potrafił uratować Polaków od banderowskich rzeźników? Na dodatek zyskamy obraz żydowskich przydupasów, na których spadnie gniew reszty świata, jeżeli zacznie powstanie przeciwko żydostwu. Pod tym względem PiS jest gorsze niż PO! Czy aby na pewno zrozumieliście intencje tego artykułu? Jeżeli twierdzicie , że tak, to bardzo źle. Zacznijmy zatem od uchwały: „W imieniu Narodu polskiego Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ponownie składa hołd wszystkim rodakom, którzy z narażeniem życia ratowali żydów skazanych na zagładę, a szczególnie tym, którzy w odwecie za udzieloną pomoc zginęli z rąk niemieckiego okupanta.” Czy szanowne zgromadzenie uważa, że położenie na szalę życia lub śmierci (bo na dwoje babka wrόżyła) istnień swoich najbliższych, to czyn godny hołdόw? Ja nie sądzę – to był czyn bestialski w stosunku do istot najbliższych. Nie wiem kto zdecydował czy pani Ulmowa czy pan Ulma, ale była to decyzja mordercy kładącego głowy własnych dzieci pod gilotynę i rzucającego monetą – jak reszka to zwalniacz wciśnięty. No i stało się. Owszem istnieją pewne przesłanki, że jako prości ludzie nie posiadali wystarczającej wiedzy na temat kogo ratują i z braku wyobraźni nie zdawali sobie sprawy z wiszących nad nimi konsekwencji a do tego doszły nauki chrześcijańskie, ktόre w szkole czy na lekcji religii nie nawiązywały do takich właśnie sytuacji. Oczywiście byli święci męczennicy z ktόrych część podjęła decyzję śmierci męczeńskiej samodzielnie ale ci święci nie posiadali za plecami gromadki maleńkich dzieci i nie decydowali, czy mają być spalone żywcem jak za pogańskich czasόw. Być może, że gdyby pan Ulma znalazł się w podobnej sytuacji teraz to postąpiłby inaczej – zwłaszcza gdyby miał przyjemność radosnej dyskusji w urzędzie przy ul. Rakowieckiej. Niech mi tu żaden „ksiądz” nie wstawia banialukόw, że tamte samobόjstwa to było coś co należy chwalić i czym należy się chwalić. Tamte fakty dały ratowanym asumpt, że skoro jest w Polsce tylu idiotόw to może i zapłacą jakieś reparacje no powiedzmy za słabe ratowanie. Takie muzeum nie powinno powstać w Polsce a w Telaviwie – właśnie tam ufundowane z żydowskich składek i hołdy to powinni składać oni. Właśnie tam rodziny uratowanych powinny temperować złodziejskie antypolskie zapędy pobratymcόw z NJ. Niestety tak się nie dzieje i odwrotnie nasyła się na nas Hartmanόw, Geremkόw, Balcerowiczόw, Baumanόw. Trzeba być bardzo prymitywnym by wierzyć, że te muzealne płaszczenia i obchody wywołają jakąś litość i jakąś przyjaźń. Zapewnienia prez. Kaczyńskiego w Izraelu o dozgonnej przyjaźni (bez względu na rodzaj rządόw w Polsce) i jego poczynania podczas sprawowania władzy to godna pożałowania groteska. Dziś ma kontynuatorόw, ktόrzy w garniturkach już mają wytarte dziury na łokciach i kolanach. Muzea i hołdy to wielki błąd. Sejmici powinni ogłosić kolejny dzień żałoby narodowej i modlić się w kościołach za dusze tych ktόrzy pobłądzili. Nikt nie wysilił się by w dyskusji poczynić analogie do przybywających islamistόw. No więc ratujmy ich bo nie ma kary śmierci a chrześcijańskie reguły obowiązują. I jedni i drudzy są jednakowo „pozytywnie” nastawieni do naszej religii i nas, skąd zatem rόżnica w naszym podejściu?. W tych hołdowniczych i głośnych zapewnieniach o naszych dokonaniach w omawianej kwestii ratowania należy utrzymywać umiar, bo znaczna część społeństwa potrafiła już zrozumieć ten błąd (dzięki choćby tow. Baumanowi). Może się też okazać, że w niedalekiej przyszłości będziemy musieli się tłumaczyć jako krzewiciele najgorszej zarazy na ziemskim globie bo poszkodowanych jest coraz więcej.
 • @Robik 04:42:13
  Każdy, kto głosi i sieje nienawiść miedzy narodami. Każdy, kto głosi, sieje i podsyca antysemityzm depcze po grobie rodziny Ulmów, depcze po ich pamięci, depcze po tym, za co oni, jako Polacy oddali swoje życie – powiedział prezydent.
  Hmm... a ten co głosi, sieje i podsyca antypolonizm, antylechityzm, to po czym depcze? Koniecznie należy to wyraźnie wyartykułować! Należy rozumieć, że nie po grobie Ulmów. Więc po czym. A może zwyczajnie po niczym nie depcze, może stwierdza prawdę? Kiedy powstanie muzeum Polaków ratowanych przez żydów? chyba byłby z tym problem. Nie ratowali, wręcz przeciwnie. A przecież wszyscy tzw. żydzi byli Polakami wyznania mojżeszowego. To jakiś teatr.
 • @Robik 04:42:13
  Komentatorzy podnoszą emocje związane z "ratowaniem” żydów, a wszyscy przemilczają to, że "ratowanie” BYŁO ZWIĄZANE ZE SZKODĄ DLA POLAKÓW.
  Polacy, którzy narażali życie innych Polaków w trakcie tzw. "ratowania”, powinni być surowo napiętnowani, a nawet stać się stroną, która ma ponieść koszty odszkodowawcze za mordy na Polakach i utratę ich mienia. Jeżeli ktoś chce umierać za żyda, to niech umiera! Ale nie wolno mu narażać życia innych Polaków, bo to jest zbrodnia!
  Przeraża mnie atmosfera tych wpisów, gdzie nikt nie podejmuje tego arcyważnego problemu moralno-etycznego oraz materialnego, który tak mocno dotyka nas Polaków, szkód , które zadajemy sami sobie w żydowskim interesie!
  Gdyby Francuz, Niemiec, Anglik,…..Szwed powiedział, że jego współziomek uratował żyda, a przy tym poświecił swoją rodzinę czy choćby sąsiadów, którzy - nocą - wyrywani z łóżek, zostali postawieni pod ściana i rozstrzelani, to na cały kraj rozległoby się święte oburzenie i potępienie. Czymś takim nikt by się tam nie chełpił, nie cmokał i nie układał takich emocjonalnych sytuacji, gdzie jakiś Duńczyk pokazywałby z dumą statystyki zabitych Duńczyków, którzy zostali zamordowani w obronie żydów. Wszyscy Europejczycy, bez wyjątku, każdego narodu, którzy słyszą o polskich ofiarach poniesionych w trakcie "ratowania żydów” nie kryją swojego zadziwienia i pogardy wobec Polaków. Widocznie podobnie myślą czołowi rabini, którzy wyrażają się o Polakach jako o osłach, którzy muszą służyć żydom. Rabin Izraela powiedział wprost, że Jahwe pozwala Polakom żyć, bo ich zadaniem jest służyć żydom".
 • @Robik 04:42:13
  Polacy nie mieli obowiązku ratowania żydów! Polacy też nie mają obowiązku dalszego goszczenia żydów na swojej ziemi i współżycia z nimi do którego zachęca rezydent PAD. To „współżycie” jak pokazuje historia ze wszystkich zakątków świata jest zwykle bardzo przykre dla autochtonów!!!. "Nacjonaliści żydowscy cieszyli się z tego, że Niemcy utworzyli getta na okupowanych terenach polskich, do których zagnano całą ludność żydowską, widząc w nich namiastkę państwa żydowskiego".To są ważne informacje, których nie znajdzie czytelnik w telewizji czy w wysokonakładowej gazecie. A dokąd nie znajdzie, dotąd będzie tak jak jest.
 • @Andrzej Tokarski 09:52:53
  I Pan, apologeta PiS, czyli skrajnych syjonistów (w odróżnieniu od zwyczajnych syjonistów z PO) poddaje taki pomysł -? Czy pan to dobrze przemyślał w kontekście uwielbienia PiS-u?
 • @kula Lis 66 13:10:55
  Komentatorzy podnoszą to, komentatorzy podnoszą tamto ... Ważne w tym wszystkim jest jednak to czy rzeczywiście miał miejsce holokaust czy może żydzi mieli własne rozgrywki. Bo jeżeli holokaust został rzekomo nakazany przez ćwierćżyda Hitlera, zaplanowany przez pełnego żyda Haydricha a zrealizowany przez pełnego żyda Eichmana (ten to nawet się w Jerozolimie urodził) to czy przypadkiem sprawa ta nie jest wewnętrzną sprawą społeczności żydowskiej ? Rozumiem że obecnie żydzi podnoszą w celach odszkodowawczych talmudyczną kwestię obowiązku niewiernych (gojów) do służenia istocie wyższej (żydowi) i żądają pieniedzy od Polaków za rzekomo zbyt małą gorliwość w ratowaniu jednych żydów przed drugimi, bo kwestie odszkodowań za tzw. mienie żydowskie zostały załatwione przez Gomółkę jeszcze w latach sześćdziesiątych, to zadaję publiczne pytanie - Dlaczego Polacy mieli się mieszać w wewnętrzne rozgrywki żydowskie ? Czy publiczne promowanie postaw "ulmowskich" nie jest przypadkiem promowaniem głupoty i uległości wobec osób sprawujących obecnie władzę w Polsce ? Kto próbuje Polakom robić wodę z mózgu promując obowiązek takich postaw ? I nadal czekam na choćby jeden udokumentowany przypadek sytuacji odwrotnej tzn. żyda ratującego Polaka ... a, zapomniałem, przecież talmud takich postaw zabrania ..
 • @Drab61 13:54:22 nie było żadnego holocośtam, tylko holokit!
  Tu są wszystkie moje komentarze w tym temacie: http://zygumntbialas.neon24.pl/post/117931,polacy-nie-mieli-obowiazku-ratowania-zydow Oficjalne źródła z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża dowodzą, że “holokaust” był oszustwem!!! Ostatnio udostępnione dokumenty, zamknięte przez lata, pokazują, że całkowita liczba zgonów w “obozach koncentracyjnych” wynosi tylko 271.301. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/03/a125.jpg Nie zginęło 6 mln żydów: to twierdzenie było całkowitą fabrykacją*
  Przez wiele lat żydzi mówili całemu światu, że 6 mln z nich było systematycznie mordowanych w niemieckich “obozach koncentracyjnych” podczas II wojny światowej. Każdy kwestionujący to twierdzenie jest zjadliwie oczerniany jako nienawistny antysemita. Kraje dookoła świata skazywały na więzienie osoby kwestionujące roszczenie o wymordowanych 6 mln. Teraz mamy dla obejrzenia przez cały świat zeskanowany obraz oficjalnego dokumentu Międzynarodowego Czerwonego Krzyża jako dowód na to, że tzw. “holokaust” nigdy nie miał miejsca. Żydzi na całym świecie umyślnie kłamali w celu zdobycia emocjonalnych i finansowych korzyści dla siebie. Popełnili oni popełnione z pełną premedytacją oszustwo na milionach mieszkańców świata! “Holokaust” to największe kłamstwo kiedykolwiek powiedziane. Miliony dolarów wypłacano dla “ocalałych z holokaustu” i ich potomków za coś co nie miało miejsca. Jest to umyślne, przestępcze oszustwo na skalę tak masową, że jest prawie niewytłumaczalne. Poniżej zeskanowany obraz raportu Oficjalnej Całkowitej Liczby Zgonów od Międzynarodowego Czerwonego Krzyża. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/03/a126.jpg Apeluję o ściganie osób i grup, które założyły fałszywe procesy sądowe w celu uzyskania odszkodowań za holokaust i nagrody finansowe za szkody, za popełnienie celowego oszustwa w sądach. Apeluję do usunięcia wzmianek o holokauście w podręcznikach historii i materiałach edukacyjnych. Apeluję o usunięcie Memoriałów Holokaustu na całym świecie.

  Już dawno to umyślne oszustwo powinno być zatrzymane, a ci którzy go dokonali postawieni przed sąd za 60 lat zjadliwych kłamstw i oszustwa finansowego.

  Faktyczna ocena “holokaustu” przez Czerwony Krzyż

  NoEvidenceOfGenocide • 28.01.2005

  Nie ma dowodów na ludobójstwo

  Żydzi i obozy koncentracyjne: faktyczna ocena “holokaustu” przez Czerwony Krzyż

  Jest jedno badanie nt. kwestii żydowskiej w Europie podczas II wojny światowej, oraz warunków w niemieckich obozach koncentracyjnych, prawie unikalne pod względem uczciwości i obiektywności, 3-tomowy Raport Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża [MKCK] o jego działalności w ciągu II wojny światowej, Genewa 1948 rok.

  Ten kompleksowy materiał z całkowicie neutralnego źródła, uwzględnił i poszerzył wyniki dwóch wcześniejszych prac: Documents sur l’activité du CICR en faveur des civils détenus dans les camps de concentration en Allemagne1939-1945 [Dokumenty o działalności Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża na rzecz ludności cywilnej w obozach koncentracyjnych w Niemczech 1939-1945]

  (Genewa, 1946), oraz Inter Arma Caritas: the Work of the ICRC during the Second World War [Działalność MKCK w czasie II wojny światowej] (Genewa, 1947). Zespół autorów z Frédéric Siordet na czele wyjaśnił na początkowych stronach raportu, że ich obiekt, w tradycji Czerwonego Krzyża, zachował ścisłą neutralność polityczną, i na tym polega jego wielka wartość.

  MKCK z powodzeniem zastosował Wojskową Konwencję Genewską z 1929 roku w celu uzyskania dostępu do internowanych osób cywilnych przetrzymywanych w Europie środkowej i zachodniej przez władze niemieckie. Ale MKCK nie mógł uzyskać żadnego dostępu do Związku Radzieckiego, który nie ratyfikował Konwencji. Miliony internowanych wojskowych i cywilnych przetrzymywanych w ZSRR, którego warunki były znane do tej pory jako dużo gorsze, byli całkowicie odcięci od wszelkiego międzynarodowym kontaktu lub nadzoru.

  Raport Czerwonego Krzyża stanowi wartość, gdyż jako pierwszy wyjaśnia uzasadnione okoliczności, w których przetrzymywani byli Żydzi w obozach koncentracyjnych, tj. jako wrodzy cudzoziemcy. W opisie dwóch kategorii internowanych osób cywilnych, Raport rozróżnia drugi ich rodzaj jako “cywilów wywiezionych na działki administracyjne (niem.: “Schutzhäftlinge”), których aresztowano z motywów politycznych lub rasowych, ponieważ ich obecność uznawano za zagrożenie dla państwa lub sił okupacyjnych” (t. 111, s. 73). Osoby te, mówi, “zostały umieszczone na tych samych zasadach jako osoby aresztowane lub uwięzione na mocy prawa powszechnego, ze względów bezpieczeństwa.” (s. 74).

  Raport przyznaje, że Niemcy były początkowo niechętne kontroli przez Czerwony Krzyż w zakresie osób przetrzymywanych z powodów związanych z bezpieczeństwem, ale w drugiej połowie 1942 roku, MKCK uzyskał z Niemiec ważne koncesje. Dopuszczono go do dystrybucji paczek żywnościowych do głównych obozów koncentracyjnych w Niemczech od sierpnia 1942 roku, a “od lutego 1943 r. koncesję tę rozszerzono na wszystkie inne obozy i więzienia” (t.111, s. 78). MKCK szybko nawiązał kontakt z komendantami obozu i rozpoczął program pomocy żywnościowej, który funkcjonował aż do ostatnich miesięcy 1945 roku, za co napływały listy z podziękowaniami od żydowskich internowanych.

  Obdarowywanymi przez Czerwony Krzyż byli żydzi!

  Raport mówi, że “Pakowano aż 9.000 paczek na dobę. Od jesieni 1943 do maja 1945 r., do obozów koncentracyjnych wysłano około 1.112.000 paczek o łącznej wadze 4.500 ton.” (t. III, s. 80). Oprócz żywności, w paczkach była odzież i środki farmaceutyczne.” Paczki wysyłano do Dachau, Buchenwald, Sangerhausen, Sachsenhausen, Oranienburg, Flossenburg, Landsberg-am-Lech, Flöha, Ravensbrück, Hamburg-Neuengamme, Mauthausen, Theresienstadt, Auschwitz, Bergen-Belsen, do obozów w pobliżu Wiednia w Europie środkowej i południowych Niemczech. Głównymi ich odbiorcami byli Belgowie, Holendrzy, Francuzi, Grecy, Włosi, Norwegowie, Polacy i Żydzi bezpaństwowi.” (t. III, s. 83).

  W trakcie wojny, “Komitet był w stanie przesłać i rozpowszechnić w formie pomocy humanitarnej, ponad 20 mln franków szwajcarskich, zebranych przez żydowskie organizacje społeczne na całym świecie, w szczególności przez American Joint Distribution Committee z Nowego Jorku.” (t. I, s. 644). Tej ostatniej organizacji rząd niemiecki pozwolił utrzymywać biuro w Berlinie, aż do chwili wejścia Ameryki do wojny. MKCK skarżył się, że utrudnianie ich ogromnej operacji pomocy dla internowanych żydów nie pochodziło od Niemiec, ale od mocnej blokady Europy przez aliantów. Większość zakupów pomocowych w zakresie żywności dokonywano w Rumunii, na Węgrzech i Słowacji.

  MKCK szczególnie chwalił za liberalne warunki, jakie panowały w Theresienstadt do czasu ich ostatniej wizyty w kwietniu 1945 roku. Ten obóz, “gdzie było około 40.000 Żydów deportowanych z różnych krajów, był stosunkowo uprzywilejowanym gettem.” (t. III, s. 75). Według Raportu, “delegaci Komitetu mieli możliwość zwiedzenia obozu w Theresienstadt (Terezin), który był przeznaczony wyłącznie dla Żydów i był prowadzony na specjalnych warunkach. Z informacji zebranych przez Komitet, ten obóz został uruchomiony przez pewnych przywódców Rzeszy jako eksperyment… Ci ludzie chcieli dać żydom możliwość utworzenia życia wspólnotowego w mieście, pod ich własną administracją i z niemal pełną autonomią… dwóch delegatów mogło odwiedzić obóz 6.04.1945 roku. Potwierdzili oni korzystne wrażenie nabyte podczas pierwszej wizyty.” (t. I, s. 642).

  MKCK również pochwalił reżim Iona Antonescu faszystowskiej Rumunii, gdzie Komitet mógł objąć szczególną pomocą 183.000 rumuńskich żydów, do czasu okupacji sowieckiej. Wtedy pomoc zakończono, i MKCK skarżył się, że nigdy nie udało mu się “wysłać czegokolwiek do Rosji” (t. II, s. 62). To samo odnosiło się do wielu niemieckich obozów po “wyzwoleniu” przez Rosjan. MKCK otrzymał obszerną pocztę z Auschwitz do okresu okupacji sowieckiej, kiedy wielu internowanych zostało ewakuowanych na zachód. Ale wysiłki Czerwonego Krzyża, aby wysyłać pomoc internowanym pozostałym w Auschwitz pod kontrolą sowiecką, były daremne. Jednak paczki żywnościowe były nadal wysyłane do byłych więźniów KL Auschwitz, przeniesionych na zachód do takich obozów jak Buchenwald i Oranienburg.

  Brak dowodów na ludobójstwo!

  Jednym z najważniejszych aspektów Raportu Czerwonego Krzyża jest to, że wyjaśnia prawdziwą przyczynę tych zgonów, które miały miejsce niewątpliwie w obozach pod koniec wojny. Czytamy w Raporcie: “W chaotycznym stanie Niemiec, po inwazji w ostatnich miesiącach wojny, obozy nie otrzymywały żadnych dostaw żywności, i głód powodował coraz więcej ofiar. Sam zaniepokojony tą sytuacją, rząd niemiecki w końcu. poinformował MKCK 1 lutego 1945 … W marcu 1945 roku, dyskusje między przewodniczącym MKCK i gen. SS Kaltenbrunnerem dały nawet bardziej zdecydowane wyniki. Odtąd MKCK mógł rozprowadzać pomoc, a jeden delegat miał pozwolenie na pobyt w każdym obozie … “(t. III, s. 83).

  Najwyraźniej władze niemieckie miały na celu łagodzenie tragicznej sytuacji na tyle ile mogły. Czerwony Krzyż dość wyraźnie twierdzi, że dostawy żywności ustały w tym czasie, z uwagi na alianckie bombardowania niemieckiego transportu, a w interesie internowanych Żydów protestowali 15.03.1944 roku przeciwko “barbarzyńskiej wojnie powietrznej sojuszników” (Inter Arma Caritas, s. 78). 2.10.1944 roku, MKCK ostrzegał niemieckie Ministerstwo Spraw Zagranicznych o zbliżającym się upadku niemieckiego systemu transportu, oświadczając, że warunki głodowe dla ludzi w Niemczech są nie do uniknienia.

  Mając do czynienia z obszernym, 3-tomowym Raportem, ważne jest, aby podkreślić, że delegaci MKCK nie znaleźli dowodów na to, by w obozach w okupowanej Europie, była celowa polityka eksterminacji Żydów. Na żadnej z 1600 stron, Raport nie wspomina nawet o czymś takim jak komora gazowa. Przyznaje on, że Żydzi, podobnie jak wiele innych narodów w czasie wojny, znosili trudy życia i niedostatki, ale jest zupełna cisza na temat planowanej zagłady, jest obszerne obalenie legendy o Sześciu Milionach. Podobnie jak przedstawiciele Watykanu, z którymi pracowali, Czerwony Krzyż sam znalazł się nie mógł cierpliwie znosić nieodpowiedzialnych oskarżeń o ludobójstwo, które były na porządku dziennym.

  Jeśli chodzi o prawdziwy wskaźnik śmiertelności, Raport wskazuje, że większość żydowskich lekarzy z obozów wykorzystywano w celu zwalczania tyfusu na froncie wschodnim, tak że byli oni niedostępni gdy w obozach wybuchła epidemia tyfusu w 1945 roku (t. I, s. 204 ff) – nawiasem mówiąc, często się twierdzi, że przeprowadzano masowe egzekucje w komorach gazowych sprytnie przebranych za prysznice. Znowu Raport zawiera bezsens tego twierdzenia. “Nie tylko miejsca do mycia, ale instalacje do wanien, pryszniców i pralni są kontrolowane przez delegatów. Musieli często podejmować działania, w celu otrzymania lepszego sprzętu, naprawy lub powiększenia” (t. III, s. 594 ).

  Nie wszystkich internowano

  Tom III Raportu Czerwonego Krzyża, rozdział 3 (I. Żydowska ludność cywilna) traktuje o “pomocy udzielanej żydowskiej części wolnego społeczeństwa,” i ten rozdział wyjaśnia dość jasno, że w żaden sposób nie wszystkich europejskich żydów umieszczono w obozach internowania, lecz pozostali oni, z zastrzeżeniem pewnych ograniczeń, częścią wolnej ludności cywilnej. Jest to w bezpośredniej sprzeczności z “dokładnością” rzekomego “programu eksterminacji,” oraz z twierdzeniem w fałszywych pamiętnikach Hössa, że Eichmann miał obsesję na punkcie aresztowania “każdego żyda, którego mógł złapać.”

  Raport stwierdza, że w Słowacji, na przykład, gdzie nadzorował asystent Eichmanna – Dieter Wisliceny, “znaczna część mniejszości żydowskiej miała pozwolenie na pozostanie w kraju, a w pewnych okresach Słowacja była traktowana jako względna oaza schronienia dla Żydów, zwłaszcza dla pochodzących z Polski. Ci, którzy pozostali na Słowacji wydawali się względnie bezpieczni do końca sierpnia 1944 roku, kiedy miał miejsce bunt wobec sił niemieckich. Choć prawdą jest, że prawo z 15.05.1942 roku przyniosło internowanie kilku tysiącom Żydów, ci ludzie byli trzymani w obozach, gdzie warunki zakwaterowania i wyżywienia były do zniesienia, i gdzie internowani mogli wykonywać płatną pracę na warunkach niemal takich samych jak na wolnym rynku.” (t. I, s. 646).

  Nie tylko duża liczba 3 mln europejskich żydów w ogóle uniknęła internowania, ale emigracja żydów podczas wojny trwała nadal, na ogół przez Węgry, Rumunię i Turcję. Jak na ironię, powojenna emigracja żydów z terytoriów okupowanych przez Niemców, była także ułatwiana przez Rzeszę, jak w przypadku polskich żydów, którzy uciekli do Francji przed okupacją. “żydzi z Polski, którzy podczas pobytu we Francji, uzyskali zezwolenie na przyjazd do Stanów Zjednoczonych, byli uznawani za obywateli amerykańskich przez niemieckie władze okupacyjne, które zgodziły się ponadto uznać ważność około 3.000 paszportów, wydanych Żydom przez konsulaty państw Ameryki Południowej” (t. I, s. 645).

  Jako przyszli obywatele USA, ci Żydzi znajdowali się w obozie w Vittel w południowej Francji, dla amerykańskich cudzoziemców. Emigracja europejskich Żydów z Węgier, w szczególności w czasie wojny, przebiegała bez przeszkód ze strony władz niemieckich. “Do marca 1944 roku,” mówi Raport Czerwonego Krzyża, “żydzi, którzy mieli przywilej wiz do Palestyny, mogli opuścić Węgry” (t. I, s. 648). Nawet po wymianie rządu Horthy w 1944 roku (po jego próbach zawieszenia broni z ZSRR) rządem bardziej zależnym od władz niemieckich, emigracja żydów była kontynuowana.

  Komitet otrzymał gwarancje zarówno W. Brytanii jak i Stanów Zjednoczonych,” że udzielą wszelkiego możliwego wsparcia emigracji żydów z Węgier,” i od rządu USA MKCK otrzymał wiadomość mówiącą, że “Rząd Stanów Zjednoczonych … teraz specjalnie powtarza swoje zapewnienia, że dokona ustaleń w kwestii troski o wszystkich żydów, którzy w obecnej sytuacji mogą wyjechać” (t. I, s. 649).

  Biedermann zapewnił, że w 19 przypadkach, które przytoczył w “Did Six Milion Really Die?” [Czy naprawde zginęło 6 mln?] z Raportu MKCK na temat jego działalności w czasie II wojny światowej, oraz Inter Arma Caritas (łącznie z wyżej wymienionym materiałem), zrobił to dokładnie.

  Cytat z Charlesa Biedermanna (delegat MKCK i dyrektor Międzynarodowego Biura Poszukiwań Czerwonego Krzyża) przedstawiony pod przysięgą w procesie Zundela (9-10-11-12.02.1988).

  Powyższy tekst pochodzi z rozdz. IX książki “Did Six Million Really Die?”

  * był to pomysł rabina Wise. Przebąkiwali o tej liczbie od dawna. Około 1917 roku wyprodukowali broszury na temat tej liczby.

  “Już w latach 1900, rabin Stephen Wise powiedział grupie syjonistów “jest 6 mln żywych, krwawiących, cierpiących argumentów korzystnych dla syjonizmu” (New York Times, 11.06.1900).”
  Ten Wise to prawdziwa cnota. Zablokował emigrację zagrożonego europejskiego żydostwa do Ameryki północnej motywując to tym, że nowy Izrael chciał tylko rodzące ciała, a pozostałe mogły zostać spalone.
  For the entire book “Did Six Million Really Die?”, click here.

  http://www.ihr.org/books/harwood/dsmrd01.html

  http://thunderbay.indymedia.org/news/2005/01/18220.php

  Źródło: http://just-another-inside-job.blogspot.com/2007/06/official-records-from-international-red.html

  Tłum. z j. ang. Ola Gordon (http://chomikuj.pl/OlaGordon)

  P.S. Suplement:

  Sześć milionów Żydów 1915-1938
 • @Drab61 13:54:22 Jednym słowem holoszwindlarzy zgubił internet jak i dostęp do archiwów.
  Sowieci ewakuują żydów – archiwum żydowskiej agencji prasowej JTA ujawnia, gdzie się “podziała” większość brakujących wybrańców http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sowieci-ewakuuja-zydow-archiwum-zydowskiej-agencji-prasowej-jta-ujawnia-sie-podziala-wiekszosc-brakujacych-wybrancow-2014-04 dużo czytania, całość poparta dokumentami lecz warto się zapoznać. We wspomnieniach żydów i literaturze (np. u Herlinga - Grudzińskiego) są - niechcący - drobne elementy, które wskazują na masowe ucieczki żydów spod okupacji niemieckiej do Rosji sowieckiej.
 • @Drab61 13:54:22
  Kłamstwo o wyzwoleniu Obozu w Oświęcimiu. https://konwentnarodowypolski.files.wordpress.com/2014/01/tadeusz-sc499kowski-oc59bwic499cim.jpg?w=700&h=432 „DAJĘ dziś ŚWIADECTWO PRAWDZIE o WYZWOLENIU OBOZU w OŚWIĘCIMIU – ROSJANIE WKROCZYLI do OBOZU w OŚWIĘCIMIU, ale WCALE go NIE ZDOBYWALI” !!!

  *****

  Sześćdziesiąt dziewięć lat minęło od śmierci mojego brata Tadeusza Sękowskiego, który w ostatnim liście pisanym do mnie ze szpitala w Krakowie, dokąd przywiózł go polski lekarz, opisuje ostatnie dni funkcjonowania niemieckiego Obozu Zagłady Polaków w Oświęcimiu.

  Daję dziś świadectwo prawdzie o wyzwoleniu obozu w Oświęcimiu

  Będąc wtedy małą dziewczynką mieszkałam w Milanówku u rodziny, która zaopiekowała się mną po aresztowaniu w 1943 roku moich rodziców i brata Tadeusza. List przyszedł pierwszą polską pocztą wojskową: https://konwentnarodowypolski.files.wordpress.com/2014/01/list1.jpg?w=700&h=963 https://konwentnarodowypolski.files.wordpress.com/2014/01/list2.jpg?w=700&h=993 Mój brat bardzo dokładnie opisuje opuszczenie obozu przez Niemców i okres około tygodnia, gdy pozostawieni chorzy zostali „na łasce losu”. Rosjanie wkroczyli do Obozu Koncentracyjnego w Oświęcimiu, ale wcale go nie zdobywali – jak kłamliwie głoszą od dziesiątków lat media obecnego systemu.

  Niestety, brat nie cieszył się długo upragnioną wolnością: zmarł krótko po napisaniu listu. A teraz kilka słów o samym Tadeuszu..Urodził się w 1924 roku w szlacheckiej, patriotycznej rodzinie. Uczęszczał do Gimnazjum Ogólnokształcącego w Łodzi aż do wybuchu II-ej Wojny Światowej. W 1939 roku, jako piętnastoletni chłopiec, przy boku przy boku swojego ojca Henryka Sękowskiego, brał udział w bitwie nad Bzurą. https://konwentnarodowypolski.files.wordpress.com/2014/01/henryk-i-tadeusz-sc499kowscy.jpg?w=700&h=534 Henryk i Tadeusz Sękowscy...Po wkroczeniu Niemców do Polski, wraz z ojcem i matką, działał w konspiracji w szeregach A.K., aż do czerwca 1943 roku, kiedy to wszyscy zostali aresztowani przez gestapo i wywiezieni do Oświęcimia. https://konwentnarodowypolski.files.wordpress.com/2014/01/sc499kowski-dokument-1.jpg?w=700 Był dzielnym, bardzo odważnym młodym Polakiem, dla którego patriotyzm był największą wartością.

  Cześć jego pamięci !

  Teresa Sękowska – Ffoulkes
  * Zdjęcie wprowadzające: Tadeusz Sękowski w wieku 19 lat: fotografia wykonana w czerwcu 1943 roku tuż przed aresztowaniem – Polak; więzień i ofiara obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu – nr obozowy 152483
 • @kula Lis 66 14:15:00
  https://konwentnarodowypolski.files.wordpress.com/2014/01/tadeusz-sc499kowski-oc59bwic499cim.jpg?w=700&h=432 https://konwentnarodowypolski.files.wordpress.com/2014/01/list1.jpg?w=700&h=963 https://konwentnarodowypolski.files.wordpress.com/2014/01/list2.jpg?w=700&h=993 https://konwentnarodowypolski.files.wordpress.com/2014/01/henryk-i-tadeusz-sc499kowscy.jpg?w=700&h=534 https://konwentnarodowypolski.files.wordpress.com/2014/01/sc499kowski-dokument-1.jpg?w=700
 • @Drab61 13:54:22
  Jedno ze źródeł, bardzo wiarygodne - Nazwiska autentyczne (rodowe) niżej wymienionych osób zostały ustalone w oparciu o:

  1). Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW
  (nr arch. 1/6526/1 - data archiwacji 9.07.1984, nr rejestracyjny 14750-99 - data rejestracji Wydz. III-2, SUSW Warszawa)
  2). Relacje osób znających osobiście wielu spośród wykazanych.
  3). Dane ujawnione przez historyków w ich licznych publikacjach.
  4). Dane i fakty dotyczące pochodzenia wyszukane w źródłach oficjalnych, nieoficjalnych i niezależnych (polsko i angielsko-języcznych), z książek, dokumentów,
  wywiadów, felietonów i artykułów prasowych i internetowych
  5). Dane, narodowość, pochodzenie zdemaskowane, ustalone z postawy, powiązań, działalności, dokonań i wypowiedzi. WIESZ ILU BANDEROWCÓW, CHAZARÓW Z TAMTYCH TERENÓW, PRZYJECHAŁO DO POLSKI JAKO "REPATRIANCI" NA PAPIERACH POMORDOWANYCH CAŁYCH RODZIN POLSKICH, NA TERENY DOLNEGO ŚLĄSKA, CZY POMORZA? Czy miałeś dostęp jak ja swego czasu do Archiwum Akt Nowych, zanim dostęp dla Polaków zamknięto? do archiwów CIA, BND, archiwum Wehrmachtu, Biblioteki Departamentu Stanu/USA, tam jest kopalnia wiedzy w tym i nie tylko tym bo i holokitu temacie.

  A drugie to Operacja Sezam, zaczęta przez Niemców kończona przez żydobolszewię z NKWD/IW/UB,> Polakom urabia mózg żydoniemiecka i żydobolszewicka ze swym POmiotem PROPAGANDA – prasa, radio, telewizja, wydawnictwa szkolne i encyklopedyczne etc. w języku polskim i obcym, która jest w łapach "koczowników plemiennych" (96% światowych mediów), koczujących na wszystkich kontynentach i żyjących kosztem innych narodów ze szkodą dla tych narodów. Ilu Polaków o tym wie ? Na ul.Wiejskiej w Warszawie jest "KNE-SEJM", w którym zdecydowanie dominują "koczownicy plemienni" pod po raz którym zmienionymi tetełe/nazwisku, vide pierwszy kaszalot PRL - bis, niezależnie od ugrupowania politycznego, a Polaków jest tam niewielu. Ponad 4 miliony żydów, większość z nich to gorszy, najgorszy ich sort chazarzy, zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów – według oświadczenia Szymona SZURMIEJ w Telewizji Warszawskiej. Udokumentowanych jest w zasobach archiwalnych MSW 2 miliony i 700 tysięcy, w czym olbrzymia liczba żydów ukrywających swoje pochodzenie. Większość Żydów zajmuje kluczowe stanowiska w masmediach, kulturze, polityce i gospodarce. W takim razie coś nie tak z tym ich holoicośtam/holokicie, prawda? Kłania się tu OPERACJA niemiecka SEZAM (przerobiono tak ok. 1.6 mln niemieckich żydów!!! i osiedlono ich w Polsce w spacyfikowanych polskich wsiach, etc...)kończona po wojnie przez NKWD/UB("wyeksportowanie" do Polski z taborami krasnoarmiejców, Smierszy, NKWD, pod polskimi nazwiskami, Polaków wymordowanych przez NKWD jak i tych co życie zakończyli w tajdze Syberii, stepach Kazachstanu, czy w Morzu Białym, Katyniu, etc..tzw. niegramotnych, prymitywnych, Litwaków, chazarskiej biedoty, przybłędów w liczbie ok. 600tys), czyli przerabianie żydów i ich gorszej części chazarów na "polaków" nadając im polskie nazwiska, majątki wymordowanych Polaków, osiedlając ich w polskich środowiskach lecz nie w miejscu wymordowania Polaków, ich miejscu zamieszkania. Z nich pochodzą tzw. "polskie" "jelyty" w tym zbrodniarz, sowiecka chazarska matrioszka Margulis ksywa Jaruzelski, Szczynukowicz ksywa Komorowski, etc.. W/g danych osobowych kartoteki MSW z 1984r( opracowane na podstawie operacji Sezam, zaczętej przez Niemcy a kończonej po wojnie przez NKWD, Śmiersz, IW, UB, SB, etc. - czyli "przerabianie" żydoniemców vide ryży, żydobolszewików - 400 tys tzw.litwaków czyli biedoty żydowskiej zza Donu na "polaków" nadając im polskie tetełe/nazwiska po wymordowanych polskich rodzinach z przywłaszczonych dokumentów tożsamości, plus 4000 enkawudzistowskich zbrodniarzy, oprawców, bandytów, czyli matrioszek vide Wolski ksywa Jaruzelski czy Kiszczak, Stoltzmany ksywa Kwaśniewscy, etc. Akta tej operacji znajdują się w Archiwum Akt Nowych w Szczecinie, były dostępne lecz obecnie nie), w Polsce żyje ponad 3 mln żydów ukrytych pod polskimi nazwiskami i udających Polaków, a w/g S.Szurmieja, przewodniczącego organizacji żydowskich, aż ponad 4 miliony z tymi ściąganymi z Izraela, zza Donu. Polakom może pomóc poznanie BEZWZGLĘDNEJ PRAWDY, która wpłynie na podwyższenie ich ŚWIADOMOŚCI NARODOWEJ. Dlatego Polacy muszą się wystrzegać kłamstwa i półprawd, które są równie niebezpieczne jak kłamstwo, ponieważ powodują wtórne ogłupienie co widać po wpisach na forach. O matrioszkach pisze Henryk Piecuch, pisał Rybiński w imieniu Jaroszewicza, co ten ostatni i nie tylko on przypłacił życiem ze swą żoną. Polecam książkę "Radomierzyce. Archiwa pachnące śmiercią" Jerzego Rostkowskiego, mówiącą o tym co znalazł Jaroszewicz w Radomierzycach, dlaczego wszyscy z nim na czele zginęli + agent GRU, KGB Jerzy Fonkowicz. ( Mordercze archiwum - Były premier PRL Piotr Jaroszewicz mógł zginąć z powodu tajemnic, które poznał w czerwcu 1945 r. w Radomierzycach koło Zgorzelca. W czerwcu 1945 r. na dziedziniec pałacu w Radomierzycach wjechały trzy terenowe samochody. Z aut wysiadło kilku cywilów i uzbrojeni żołnierze w polskich mundurach. Zamierzali przeszukać zdeponowane tam pod koniec wojny ogromne niemieckie tajne archiwum. Jadąc do pałacu, nie wiedzieli jeszcze, co ono zawiera. Kilkadziesiąt lat później trzy najbardziej wtajemniczone w te poszukiwania osoby zostały zamordowane - wszystkie w tajemniczych okolicznościach. Był wśród nich płk. LWP i prokurator wojskowy Jaroszewicz.
  Tajemnica
  Latem 1944 r. hitlerowcy rozpoczęli w Radomierzyckim pałacu toczone ścisłą tajemnicą prace budowlane. W jednym z pomieszczeń powstało coś na kształt opancerzonego bankowego skarbca. Zaraz potem do Radomierzyc zaczęły zjeżdżać ciężarówkami tajne dokumenty, zebrane w całej Europie. Raporty o przebiegu tej akcji trafiały bezpośrednio na biurko Waltera Schellenberga, szefa VI departamentu Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy (RSHA). To może świadczyć o randze całego przedsięwzięcia, a także o znaczeniu archiwum dla hitlerowców. Wskazuje również na osobę, której najbardziej zależało na ukryciu dokumentów, będących już po wojnie znakomitym punktem przetargowym w różnych rozgrywkach nie tylko politycznych. Rozgrywkach o życie!
  Misja Jaroszewicza
  Znany sudecki przewodnik Tadeusz Steć, współpracownik służb wywiadowczych, ujawnił, że w 1945 r. odwiedził Radomierzyce w poszukiwaniu złożonych tam dokumentów. Okoliczni autochtoni wspominali, że w majątku mieszkali również obcokrajowcy, prawdopodobnie Francuzi. Widzieli także polskich żołnierzy, którzy przyjechali do pałacu. Kierował nimi Jaroszewicz, wówczas pułkownik LWP. Trafiła do niego informacja o ukryciu przez Niemców ważnych dokumentów w pałacu koło Zgorzelca. Chciał on, by nie była to oficjalna akcja wojskowa, lecz prywatne przedsięwzięcie, które pozwoliłoby mu się zorientować, co kryło się w Radomierzycach. Zabrał tylko zaufanych ludzi. Z Jaroszewiczem byli m.in. Tadeusz Steć i ppłk Jerzy Fonkowicz, agent sowieckiego wywiadu oraz mjr Władysław Boczoń.
  Akta wywiadu
  Po dotarciu do pałacu w Radomierzycach ekipa Jaroszewicza odnalazła w jednym z pomieszczeń tysiące teczek zawierających tajne dokumenty Głównego Urzędu Bezpieczeństwa III Rzeszy. Były tam akta personalne, listy, plany; głównie archiwa wywiadu francuskiego. Miało się tam także znajdować archiwum paryskiego gestapo, zawierające listy konfidentów. Były to dane o ludziach, ich ciemnych interesach i kolaboracji z Niemcami oraz wydarzeniach prowokowanych przez niemieckie tajne służby, w których uczestniczyły znane osobistości. Tadeusz Steć powiedział prasie - “Z późniejszym Premierem PRL Piotrem Jaroszewiczem zostałem w Radomierzycach jeszcze dwa lub trzy dni. Cały czas tłumaczyłem. Jaroszewicz przebierał. Wybrał stosik dokumentów. Zrobił z nich dwie lub trzy niewielkie paczki. (...) Byłem akurat pod pałacem, razem z dwoma cywilami. Nagle na dziedziniec pałacu wpadła grupa czerwonoarmiejców z bronią gotową do strzału. Ani się obejrzeliśmy, jak ustawiono nas pod ścianą z rękami do góry. Na szczęście wyszedł Jaroszewicz, pogadał z dowódcą grupy, jakimś lejtnantem chyba. Czerwonoarmiści pognali nas w kierunku wioski, nie szczędzili kopniaków, doprowadzili do drogi Bogatynia - Zgorzelec i kazali iść, doradzając, abyśmy zapomnieli o pałacu i wszystkim, co widzieliśmy i słyszeliśmy”. Paczki z wybranymi dokumentami pozostały w samochodzie Jaroszewicza.
  Likwidacja świadków?
  Pod koniec lipca 1945 r. Radomierzyckie archiwum wyekspediowano do ZSRR. Zawierało ono około 300 tys. teczek, średnio po 250 stron każda, w tym 20 tys. teczek niemieckiego i francuskiego wywiadu wojskowego, 50 tys. teczek sztabu generalnego i liczące 150 teczek akta Leona Bluma i archiwum rodziny Rothschildów. Oprócz tego był tam ogromny zbiór dokumentów dotyczących kolaboracji Francuzów z Niemcami. Niewielką część archiwum pochodzącego z Radomierzyc, a także z zamków Czocha (koło Zgorzelca) i Książ (koło Wałbrzycha), Rosja prawdopodobnie sprzedała Zachodowi. W Polsce, w prywatnym archiwum Piotra Jaroszewicza, pozostała część dokumentacji, nie wiadomo jednak, jakiej rangi. Do lat 90. ubiegłego wieku dożyły trzy osoby przeglądające w czerwcu 1945 r. Radomierzyckie archiwum: Piotr Jaroszewicz, Tadeusz Steć i Jerzy Fonkowicz. Wiadomo, że przez lata osoby te utrzymywały z sobą kontakt. Wszystkie trzy zostały zamordowane przez nieznanych sprawców; ofiary torturowano przed śmiercią. Jaroszewicza i jego żonę zabito w nocy z 31 sierpnia na 1 września 1992 r. W nocy z 11 na 12 stycznia 1993 r. zamordowano Stecia, a Fonkowicza - w 1997 r. W żadnym z tych zabójstw nie wykazano motywu rabunkowego.) . Lecz powodem śmierci Jaroszewicza mogło być i to o czym poniżej: Cytat: Były premier PRL Piotr Jaroszewicz mógł zginąć z powodu tajemnic, które poznał w czerwcu 1945 r. w Radomierzycach koło Zgorzelca. - Mógł.Ale równie dobrze mógł zginąć z powodu tajemnic które poznał na początku 1980r .I do tej wersji się skłaniam nie dlatego że ona moja, ale dlatego że bardziej umocowana w realiach. Kim w roku 1945 mógł być Piotr Jaroszewicz ? Piotr Jaroszewicz ze swoim pochodzeniem społecznym ?z rodzinnymi powiązaniami ? Nikim,a może jeszcze mniej. I jako taki nie mógł być ani uczestnikiem ani świadkiem czegokolwiek czego ranga bodaj ocierałaby się o sprawy sekretne. Kwestia rodzinnych powiązań Jaroszewicza została już przeze mnie przedstawiona ale niestety temat jako że był umieszczony w "pierdolni " po zmianie kompa -zniknął.Nie mam kopii tamtego postu,dlatego załączam jego szkic. Cytat: W sierpniu 1939 r przebywający w Tallinie, komandor podporucznik Henryk Kłoczkowski dowódca ORP. Orzeł, zakochał się w Marinie Krzyżanowskiej. Ta niezwykłej urody kobieta, była żoną radcy handlowego polskiej ambasady w Estonii.Radca Krzyżanowski był drugim mężem Mariny, pierwszy zginął w Hiszpanii gdzie jako pilot walczył po stronie generała Franco. Zawiłe losy ORP Orzeł, sprawiły że komandor Kłoczkowski znów znalazł się w Tallinie i romans z Mariną Krzyżanowską trwał jeszcze jakiś czas.W tym czasie mąż Mariny,przebywał w obozie znajdującym się w miejscowości o mało wówczas znanej nazwie -Katyń. Po wkroczeniu Armii Czerwonej do Estonii, pani Marina Krzyżanowska została aresztowana i wywieziona do Kazachstanu, a że nie miała powołania Penelopy ,szybko zakochała się w rosyjskim oficerze -pilocie i wyszła za niego.Fakt ten nie pomógł oficerowi w karierze ale za to Marina ,już wówczas Podgórska, wyjechała do Moskwy,gdzie mieszkała jeszcze parę dziesiątek lat, nic nie wiedząc o tym, że jej drugi mąż cudem boskim zdołał zbiec z Katynia. Po ucieczce Krzyżanowski schronił się u swych rodziców w okolicach Grodna.Tam też, ( co dziwne) nie niepokojony przez nikogo przeżył samotnie następnych kilkadziesiąt lat, pracując jako robotnik w fabryce papierosów. Niebywały przypadek sprawił, że żyjąca w Moskwie Marina Podgórska i mieszkający w Grodnie Krzyżanowski, odnaleźli się w 1979 r .Wkrótce doszło do wzruszającego spotkania w Moskwie. Stary i już schorowany Krzyżanowski przekazał swej byłej żonie Marinie "pamiętnik" oraz inne "papiery". Marina Podgórska zapoznała się dokładnie z zawartością depozytu - całość dotyczyła Katynia. Dokładnie nie wiadomo jakiego rodzaju były to informacje,ale najwidoczniej ważne skoro Marina Podgórska zdecydowała się natychmiast przekazać je swemu bratu - Piotrowi Jaroszewiczowi, byłemu premierowi PRL. Przekazała mu również wszystkie listy jakie do 1940 r otrzymywała od komandora Henryka Kłoczkowskiego. Uważam, że przyczyną śmierci Jaroszewiczów była obawa przed tym aby treści zawarte w "katyńskich zapiskach" radcy Krzyżanowskiego, nie stały się powszechne. Nawet się nie domyślam co mogły zawierać, ale wierze, że sporządzone były fachową ręką i miały rangę dowodów, wszak wiadomo że radcy handlowi przy ambasadach są ekspertami w wielu dziedzinach a najmniej w dziedzinie handlu. Uważam, że ten trop z Radomierzyc może być fałszywy, może został podsunięty celowo. Zbyt dużo lat minęło od tamtych zdarzeń, aby istniały motywy do dokonania morderstwa, gdyby jakieś siły chciały tego dokonać, zrobiłyby to wcześniej, przecież Jaroszewicz był na emeryturze już od 12 lat. Uważam, że morderstwo to należy raczej wiązać z przebiegiem tzw. transformacji przełomu lat 80 i 90 ub. wieku. On musiał coś za dużo wiedzieć na temat mechanizmu tej tzw. transformacji i osób biorących w niej udział - może Leiby Khone ksywa Wałęsy, może Wolskiego ksywa Jaruzelskiego. Również zbieżność czasowa z przewrotem - "nocną zmianą" 4 czerwca 1992 może nie być przypadkowa. Być może, podobnie było z Ceauşescu - tylko oprawcy wybrali wariant "zemsty ludu" i proces kapturowy, gdyż okoliczności im sprzyjały. Niektórzy jak i ja ( zapiski i dokumenty rodzinne) wiążą to morderstwo ze sprawą wiedzy Jaroszewicza na temat tzw. "matrioszek" - podstawionych agentów sowieckich o fizycznym podobieństwie do zamordowanych Polaków wywodzących się ze znanych i poważanych rodzin, o patriotycznej przeszłości, którzy następnie zostali wprowadzeni do aparatu władzy w Polsce i w ten sposób mogli realizować politykę Moskwy, nie budząc podejrzeń. A sowiecki generał Wolski ksywa Jaruzelski jest jedną z takich "matrioszek", których 4000 Śmiersz i NKWD pozostawiło w Polsce i nie tylko.. To tłumaczyłoby związek morderstwa z dokumentami dotyczącymi Katynia.
 • @Drab61 13:54:22
  Z okazji tzw. "wyzwolenia" Auschwitz. Dyrektor Muzeum Auschwitz przyznał że „komora gazowa” została sfabrykowana. W bezprecedensowym filmowym wywiadzie z dr. Franciszek Piper – starszy kurator i dyrektor archiwów Państwowego Muzeum w Auschwitz, przyznał przed kamerą, że „krematorium 1″, rzekoma „mordercza komora gazowa” pokazywana setkom tysięcy turystów każdego roku w obozie w Auschwitz została wybudowana w rzeczywistości po wojnie przez Związek Radziecki na bezpośredni rozkaz Stalina. To co faktycznie dr. Piper powiedział przed kamerą dotyczyło raportu Leuchter’a, który okazał się być prawdziwy: nie było żadnych morderczych zagazowań w budynku oznaczonym jako „komora gazowa” w Auschwitz. Tym oświadczeniem wydanym przez dyrektora Państwowego Muzeum w Auschwitz, jeden z największych „faktów” historycznych został zniszczony. Ta „komora gazowa” jest ważnym historycznym „Faktem”, na którym oparte jest wiele zagranicznych i krajowych polityk państw zachodnich od czasu II wojny światowej. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/08/auschwitz_the_story_keeps_c-300x196.jpg To była podstawa do przelania przez Stany Zjednoczone ponad 100 mld dolarów dla Izraela od jego powstania w 1948 roku, wypłacenia 16.500 dolarów w ramach pomocy zagranicznej na każdego mężczyznę, kobietę i dziecko w państwie żydowskim oraz miliardów zapłaconych przez Niemców w ramach „odszkodowań”- nie wspominając o budowie krajowej telefonii Izraela, systemów elektrycznych i kolejowych … wszystko to dary od narodu niemieckiego. „Fakt” o którym mówimy, jest podstawą do wypłacania 10 mld dolarów „pożyczki” (czytaj „darowizny”) dla emigrantów z Izraela przebywających na terytoriach okupowanych … podczas gdy Amerykanie śpią na ulicach, a firmy zatrudniające tysiące pracowników bankrutują. (Uwaga – Począwszy od 2004 r., ani jedna „pożyczka” od USA dla państwa Izrael nie została spłacona.)

  Niemcy płacą „odszkodowania”, a Stany Zjednoczone robią znaczący wkład aby odpokutować za „gazowanie w Auschwitz”. Jeśli te „mordercze komory gazowe” były powojenną kreacją Sowietów, w których nikogo nie zagazowano, niezależnie od rasy, wyznania, koloru skóry czy kraju pochodzenia, wtedy te ‚zadośćuczynienia’ były niepotrzebne, i opierały się na oszustwie.

  Kasety wideo, na których dr Piper robi swoje objawienie powstały w połowie 1992 roku przez młodego badacza żydowskiego, Davida Cole. Po nich następuje 12 lat intensywnych badań przez kilkudziesięciu historyków, dziennikarzy i naukowców, którzy próbowali dostać się do tego, co naprawdę wydarzyło się w Auschwitz.

  „Prawda za bramami Auschwitz” 1/6 w części 3 znajduje się wywiad z Dr. Franciszek Piper Podobnie jak większość Amerykanów, Cole od młodości został poinstruowany, że masowe mordercze zagazowywanie odbywało się w Oświęcimiu. Liczba straconych – oświadczył również niepodważalnie sięga 4,1 mln.

  Wtedy ukazał się Raport Leuchter’a w 1988 r. który spowodował ponowna ocenę liczby zgonów w Auschwitz (zmniejszając ją do 1.1 miliona). Jako początkujący historyk i żyd – Cole został zaintrygowany.

  Przed 1992 r., każdy kto publicznie wątpił w oficjalną liczbę 4.1 milionów „zagazowanych” w Auschwitz został nazywany antysemitą lub neonazistą. Po cichu, oficjalna liczba została obniżona do 1,1 mln. Nie wspomniano nic o brakujących 3 mln.

  Wywiad Cole’a udowadnia, że ludzie, którzy prowadzili Państwowe Muzeum w Auschwitz praktykowali fabrykowanie „dowodów” morderczego gazowania. Należy pamiętać, że milionom turystów rocznie , mówiono, że „krematorium 1″ jest w stanie pierwotnym, podczas gdy urzędnicy wiedzieli, że „pierwotny stan” to kłamstwo.

  Politycznych, religijnych i historycznych konsekwencji tego kłamstwa o morderczych komorach gazowych w Auschwitz nie można zmierzyć. W połączeniu z Raportem Leuchtera, wywiad z dr. Piper Cole na taśmie wideo dowodzi, że to co zachodnie rządy nauczały o komorach gazowych w Auschwitz to kłamstwo.

  Nikt, bez względu na rasę, wyznanie, kolor skóry czy kraj pochodzenia nie został zagazowany w Auschwitz. „Mordercze komory gazowe” w Oświęcimiu, były uzasadnieniem do szczególnego traktowania państwa Izrael.

  Uwaga – to jest fragmentem znacznie dłuższego artykułu P. Samuel Foner.

  źródło:

  http://www.rense.com/general53/aauz.htm

  Ofiara Auschwitz mówi prawdę o Auschwitz Poniżej więcej materiałów dotyczących jednego z największych kłamstw powojennej historii – istnienia komór gazowych w Auschwitz oraz sfabrykowania innych dowodów dotyczących Holokaustu.

  Artykuł wraz z krótkim materiałem filmowym, zawiera wypowiedzi amerykańskich ekspertów od komór gazowych z USA. Zebrane materiały oraz przeprowadzone przez naukowców badania jednoznacznie wskazują, że przedstawione jako „komory gazowe” obiekty nie były technicznie przygotowane do spełnienia funkcji komory gazowej, była to jedna z największych mistyfikacji w historii powojennej. Więcej w artykule:

  Czy w Auschwitz istniały ludobójcze komory gazowe?

  Jak podają dokumenty z żydowskich archiwów większość żydów wyemigrowała z okupowanych terenów w głąb Rosji. Więcej a artykule:

  Sowieci ewakuują żydów – archiwum żydowskiej agencji prasowej JTA ujawnia, gdzie się “podziała” większość brakujących wybrańców

  Ostatnio udostępnione dokumenty Czerwonego Krzyża, zamknięte przez lata, pokazują, że całkowita liczba zgonów w “obozach koncentracyjnych” wynosi „tylko” 271.301. Liczba ta obejmuje wszystkich zmarłych także z przyczyn naturalnych, chorób, epidemii tyfus. Więcej w artykule:

  Oficjalne źródła z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża dowodzą, że “holokaust” był oszustwem

  Historyczne wideo z 1948 r. z posiedzenia sądu w Krakowie nad zbrodniarzami z Oświęcimia. Warto zwrócić uwagę na padającą liczbę ofiar w kompleksie obozowym Auschwitz wynoszącą 300 tysięcy ofiar. Więcej w artykule:

  Oświęcim – 300 tysięcy ofiar?

  Sfabrykowane zdjęcia Holocaustu. Więcej w artykule:

  Mity holocaustu

  Wywiad z Joe Cortina, który przeprowadził wieloletnie śledztwo dotyczące obozu w Dachau. Więcej w artykule:

  Co naprawdę nie wydarzyło się w Dachau?

  W 2013 roku Sąd USA wydał wyrok nakazujący Semenowi Domnitser zapłacić 57,3 miliona dolarów odszkodowania za tworzenie fałszywych wniosków o wypłatę z funduszu holocau$tu. Dyrektor organizacji żydowskiej został skazany na 8 lat więzienia. Więcej w artykule:

  Od roszczeń do oszustwa, żydowska metoda

  66 pytań i odpowiedzi dotyczących Holokaustu. Więcej w artykule:

  66 pytań o Holokaust

  Obszerny tekst ze zdjęciami demaskujący Holokaust i przez lata niepodważalną magiczną liczbę 6 milinów. Więcej w artykule:

  Mit „6 milionów”

  II Wojna Światowa i masowa emigracja Żydów do Izraela oraz rola jaką odegrał w tym procesie rodzina żydowskich bankierów Rotszyld. Więcej w artykule:

  Założenie Izraela było przyczyną wybuchu II Wojny Światowej

  Herman Rosenblat Żyd który opisywał siebie jako ofiarę holokaustu, na podstawie jego opowieści miała powstać książka i film, dziennikarze stacji ABC TV udowodnili że opisane przez niego historie nie mogły mieć miejsca i zostały zmyślone. Herman przyznał się do zmyślenia historii:
  Film dokumentalny Telewizji Polskiej „mydło z ludzi”, badania wykazały że zachowane próbki „Mydła z żydów” w większości nie były produkowane z ludzi, a te które były produkowane z ludzkiego tłuszczu pochodziły ze zwłok dostarczanych ze szpitala dla umysłowo chorych. Więcej w filmie: Michał KK  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dyrektor-muzeum-auschwitz-przyznal-komora-gazowa-zostala-sfabrykowana-2014-08
 • @Drab61 13:54:22
  Auschwitz był wyłącznie dla Polaków. Dla żydów Treblinka. Jeśli ktoś ma wątpliwości, to najlepiej spytać samych zbrodniarzy (Niemców). W Auschwitz nie zginą ani jeden żyd!!!
  Był to obóz pracy, zaplecze siły roboczej dla zakładów chemicznych, tam byli wyłącznie Polacy i inne pracowite nacje. Oni umierali z wycieńczenia, chorób i niedożywienia. To nawet opisuje i omawia w filmach nomem omen uczciwy żyd z USA, jest w internecie, mam na dysku, jak znajdę to wkleję. W obozach dla żydów: W dokumentach MCK w Szwajcarii widnieje liczba ok. 300 tys, zmarłych z powodu chorób, tyfusu, etc..wycieńczenia pracą, etc. Te dokumenty są dostępne w internecie. Pytanie skąd wzięło się 6, potem 4, potem 1.6, a ostatnio ok. 1 mln? Czyli reszta posiadła dokumenty pomordowanych Polaków, jak i banderowcy niedobici z Ukrainy, i rozlazła się po Polsce. Część z nich wyjechała/młodzi budować Izrael, lub w świat, starzy pozostali, więc mamy tego miotu teraz jak Szurmiej mówi 4 mln, + ci co cichcem powrócili z Izraela, lub ich pomiot bo tam zasiedlali kibuce i musieli rękami nie głową pracować, no i w kibucu urodziłeś się i w kibucu umierałeś, więc ich potomkowie wracają. Mówi się o liczbie żydów w Polsce liczącej ok. 6 mln! Także dokumenty gen. Pattona, Departamentu Stanu, mówią o nieistnieniu komór gazowych w Dachau i innych obozach. Można znaleźć to także w internecie.
 • @Rzeczpospolita 13:42:33
  dalej Pan (pan) nie rozumie
 • @Robik 04:42:13
  Istnieje poważne zagrożenie dla USA. Tym zagrożeniem jest żyd, gdyż w każdym kraju, gdzie żydzi się osiedlili, doprowadzili do obniżenia poziomu moralności i handlowej uczciwości. Trzymają się na uboczu, nieprzystosowani. Próbują zniszczyć inne narody od strony finansowej, jak to było w przypadku Hiszpanii i Portugalii.

  Przez ponad 1700 lat uskarżali się na swój nieszczęsny los, mianowicie na to, że zostali wygnani ze swej ziemi, ale, proszę panów, gdyby cywilizowany świat oddał im dzisiaj z powrotem Palestynę, to natychmiast znaleźliby powód, żeby tam nie powrócić. Dlaczego? Ponieważ są wampirami, żyją z innych wampirów. Nie potrafią sami siebie utrzymać: muszą żyć z chrześcijan lub z innych ludzi, którzy nie przynależą do ich rasy.

  Jeżeli nie zostaną wyrzuceni ze Stanów Zjednoczonych na mocy konstytucji na okres co najmniej stu lat, to jeszcze napłyną do naszego kraju w takiej liczbie, ze zaczną tu rządzie i zniszczą nas przez zmianę formy naszego rządu za którą my Amerykanie przelewaliśmy krew i poświęcaliśmy nasze życie, dobytek i wolność osobistą. Jeżeli żydzi nie zostaną wykluczeni z USA, to w ciągu dwustu lat nasze dzieci będą pracować w polu, aby ich wyżywić, podczas gdy oni będą z zadowoleniem zacierać ręce w swoich bankach.

  Ostrzegam was ponownie, jeśli nie wykluczycie [stąd] żydów na zawsze, wasze dzieci i dzieci waszych dzieci będą was przeklinać w swoich pacierzach.
  Ideały żydów nie są ideałami Amerykanów, i chociaż żyją oni wśród nas od pokoleń, ten lampart nie jest w stanie zmienić swojej skóry. Oni zagrażają naszym instytucjom, zatem powinni zostać wykluczeni stąd przez konstytucję.

  Benjamin Franklin, Stany Zjednoczone Ameryki, 1789 r.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031