Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
34 posty 450 komentarzy

Bananowy Jeż

Bananowy Jeż - Moje przemyślenia nt. historii, Polski i ideologii.

Hipokryzja polskojęzycznych koszerno-konserwatywnych mediów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli o dwulicowości polskojęzycznych mediów, zarówno tych liberalno-lewackich, jak i tych koszerno-konserwatywnych.

Ostatniego czasu, przeglądając "patriotyczny" portal o ideologii koszerno-konserwatywnej o nazwie "wPolityce", natknąłem się na artykuł, w którym redakcja "wPolityce" wylewała żale nad tym, że niemiecki dziennik lewicowy „Tageszeitung” porównał Jarosława Kaczyńskiego do kartofla i naigrywał się z jego niskiego wzrostu.

Oczywiście. Nie popieram ataków lewackich zagranicznych mediów na obecny rząd (na ile jest polski, to się jeszcze okaże), ale faktem jest, że polskojęzyczne media wcale się lepiej nie zachowują w stosunku do Rosji i Putina. Rosjan oskarża się o tendencje imperialne, natomiast z samego Putina robi się wcielenie największego zła, normalnie drugi Hitler.

 

Oto przykłady:

Judeo-katolicki miesięcznik Znak twierdzi, że Rosjanie to naród imperialistów, który nie tylko chce zagarnąć całą Europę i Świat, ale także i nasz Układ Słoneczny:

Innym przykładem jest okładka koszerno-konserwatywnego (a jakże!) tygodnika wSieci, który po katastrofie malezyjskiego boeinga 777 od razu zasugerował, że to robota Putina:

Idziemy dalej. Oczywiście nie tylko koszerni konserwatyści atakują Rosję i Putina, ale czyni też to liberalna lewica.

Tygodnik "Wprost" opublikował okładkę, na której widać Putina - imperatora, ubranego w kostium Darth Vadera - na hełmie widać rosyjskiego dwugłowego orła:

Ale zdecydowanym przegięciem jest okładka Newsweeka, gdzie widnieje Putin, zawinięty w kaftan bezpieczeństwa, a na jego twarzy widać grymas wściekłości:

Sam już nie wiem, czy mam się śmiać, czy ubolewać nad bezmózgowiem pracowników "Newsweeka".

O ile ataki na Rosję tygodnika "wSieci" oraz innych koszerno-konserwatywnych mediów, powiązanych z ideologią piłsudczyzny nie dziwią, to o tyle w pozostałych przypadkach można się zdziwić. "Znak", "Wprost", "Newsweek" atakują człowieka, który gloryfikuję Syjonistyczną Armię Czerwoną, dzięki której pośrednio redaktorzy tych antypolskich gazet mogli rozwijać swoją działalność. Ukazuje to jednoznacznie charakter żydostwa, będą zawszę atakować matkę, która ich wykarmiła. Jak widać to że Putin zwalcza antysemityzm w każdej postaci nie wystarcza żydostwu, więc go muszą wciąż opluć.

Oczywiście jak zwykle to szarym Polakom się obrywa za żydowskie szczucie na Rosję i Putina, które ręka w rękę dokonują koszerni konserwatyści, jak i euro-homo-liberałowie. Jakby nie patrzeć, wbrew pozorom tygodnik "wSieci", jak i środowiska katolewicy typu "Znak", czy "Żydownik Powszechny" wiele łączy. Ta sama repulsywna judeofilia, maskowana oczywiście powierzchownym patriotyzmem, konserwatyzmem i katolicyzmem. Początkowo "żydownik powszechny" nie promował homoseksualizmu, gender oraz innego syfu, ale u swego początku dokładnie przypominał dzisiejsze "wSieci". Znamienne jest to, że koszerny konserwatysta prof. Jan Żaryn, obecny redaktor naczelny tygodnika "wSieci Historii", sam publikował w judeokatolickiej "Więzi", a ojciec Jana, Stanisław został oznaczony medalem "Sprawiedliwy wśród Narodów Świata'.

Pan Zygmunt Wrzodak ma rację, że PO i PiS wychodzą z tego samego koszernego korzenia.

Oczywiście nie jestem ślepym zwolennikiem Putina. Uczynił niewątpliwie wiele dobrych rzeczy, ale wiele innych jest kompletnie dla mnie nie do zaakceptowania.

Czyli jak widać, Putina można obrażać do woli, "wPolityce" jakoś to nie przeszkadzało, ale jak ktoś obrazi Jarosława Kaczyńskiego, to już wielki rejwach!

Polsce nie jest potrzebny ani Kaczor, ani Tusk, ani nawet Putin. Nam potrzebny jest ktoś taki jak Corneliu Zelea Codreanu!

Nieśmiertelny Corneliu Zelea Codreanu ma rację:

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Wszystko fajnie, tylko które z tych czasopism jest polskie ? Bo jesli żadne (a moje przypuszczenie graniczy z pewnością) to Pański artykuł nie ma sensu (brak merytorycznych podstaw, dla stawianych tez), gdyż ograniczony jest bezwzględnym grzechem pierworodnym.
  Oprócz tego O.K.
  Pozdrawiam
 • Autor
  To im trzeba ciągle przypomonać.

  Polityka Kaczynskiego cementuje ludzi lewicowo – liberalnych oraz tzw. ,,swoich”. Jedni są za prezesem drudzy przeciwni, jedni są za rządami pisowskimi i za Dudą inni są przeciwni. Jedni na drugich warczą, że łamią Konstytucję. Atmosfera podniosłą, gorąca, ludzie są okopani przy swoich, polaryzuje się scena polityczna MY i ONI! Wszystko zaplanowane i realizowane wzorowo, podział Polski na dwie partie idzie nad wyraz szybko, podobnie jak w USA, są dwie partie zarządzane z tylnego siedzenia przez tych samych, podobnie ma być w Polsce, łatwiej pacyfikować dwie organizacje niż 10. Naiwni niewolnicy myślą, że się różnią klany jednej od drugiej, że jest przepaść między ,,demokratami” a ,,republikanami”. Myślą, że dzieli ich wszystko, ale zapomnieli już co ich łączy!!! A wiec przypomnę naiwnym, co łączy oba klany.
  - łączy ich razem zasiadanie przy okrągłym stole, razem biesiadowali w Magdalence,
  - razem współtworzyli rządy: Mazowieckiego, Bieleckiego, Suchockiej, Jerzego Buzka,
  - razem opowiadali się za obecną konstytucją,
  - razem optowali za przynależnością Polski do NATO,
  - razem walczyli o wejście do euro-kołchozu, razem głosowali za zdradzieckim ,,traktatem lizbońskim”,
  - razem głosowali za płaceniem emerytur dla żydów z polskiego ZUS-u z powodu nazizmu niemieckiego oraz sowietyzmu, którego byli twórcami,
  - razem głosowali za ustawą dopuszczającą do tworzenia na terytorium Polski obcych baz wojskowych,
  - razem popierali tzw. ,,pomarańczową rewolucję” na Ukrainie, razem usuwali legalne władze na Ukrainie, razem wspierają organizacje faszystowskie na Ukrainie, które zgłaszają roszczenia terytorialne w stosunku do Polski, razem wyciszają ludobójstwo na narodzie polskim na Wołyniu, razem stoją za spadkobiercami banderyzmu w upadłej Ukrainie,
  - razem w imię interesów światowych mafii korporacyjnych napadli na suwerenne kraje jak; Irak i Afganistan
  - razem byli za oderwaniem terytorium Kosowa - rdzennych ziem serbskich,
  - razem wyprzedawali majątek narodowy za bezcen obcym,
  - razem tworzyli gigantyczny dług publiczny,
  - razem współtworzyli wielki afery szczególnie za czasów AWS,
  Kto i co ich jeszcze łączy!
  - Łączy ich Piłsudski, jego ideologia socjalistyczna, zamach majowy, Bereza Kartuska, nienawiść do Romana Dmowskiego, Gen. Rozwadowskiego, Zagórskiego!
  - Łączy ich nienawiść do chrześcijańskiej Rosji!
  - Łączy ich służba Waszyngtonowi, TelAvivowi, Berlinowi!
  - Łączy ich służba banksterii światowej i zadłużania Polski u światowej mafii finansowej!
  - Łączy ich podległość loży masońskiej B,nait B,rith!
  - Łączy ich nienawiść do Narodowego Państwa Polskiego. Itd.
  Jedni chcą usunąć z TK aparatczyka z PZPR-u, by zrobił miejsce swojemu z PZPR-u (Rzeplińslki, Cioch).
  Podnieta naiwnych niewolników trwa, już są pierwsze efekty, można zgodnie z nową ustawa o ,,inflacji” wydrukować papiery dłużne skarbu państwa na kwotę około 30 mld zł i zastawić ich na wysoki procent u światowej mafii banksterskiej, zamiast w swoim banku NBP, min. dla takich posunięć jest potrzebna sztuczna awantura, by odwrócić uwagę niewolnikom od spraw zasadniczych.
  Zawsze musi być wskazany wróg, może to być nawet żaba, ale przy nakręceniu medialnym niewolnicy uznają, że to wróg, trzeba go zniszczyć, inni będą bronić żaby a że złodziei cukier kradnie z cukierniczki, to nie ważne. Dziel i Rzadż, od tego są mistrzowie, co gołym okiem to widać.
  W latach 2005 - 07, wrogami byli ,,gwałciciele” Krawczykowej, ,,aferzyści” od odrolniania ziemi, Minister MSW, a teraz TK, na wiosnę będzie następna super ,,afera”, tak by podtrzymać linię propagandy DZIEL I RZĄDŻ szło sprawnie i nie ważne, że banksteria będzie opasać się kawiorem z pracy Polaków. Naiwni zawsze będą po jednej albo po drugiej sztucznej stronie.
 • "Wpolityce" itd. panuje cenzura można ich tylko oglądać i czytać,ale nie komentować.Kto pisze trefne komentarze jest od razu
  kasowany.
 • @nocny gryzoń 05:19:24
  "Co konkretnie wielkiego dokonał Putin?"

  Nie jestem zwolennikiem Putina i dostrzegam jego wady. Ale faktem jest, że Putin wyciągnął Rosję z totalnego dołka, w jakim była za czasów Jelcyna, Rosjanie dziś mogą być dumni z siebie, Rosja jest dziś inspiracją dla świata, z tego co zauważyłem. Podoba mi się to, że Rosja ma bardzo dobre relacje z większością krajów azjatyckich (jedynie to, że uznaje Rosja Izrael mi się nie podoba), to do Rosji wszyscy się podlizują, nie do Polski totalnie zniewolonej przez USrael i UE. Choć to Rosjanie jako naród odpowiadają za sukcesy Rosjii, nie Putin. Jeszcze u Putina podoba mi się to, że zaczął zwalczać homoseksualną propagandę, i trzyma Sorosa. Ale na tym plusy się kończą.
  Minusy: judeofilia, gloryfikacja Syjonistycznej Armii Czerwonej która narzuciła Polsce komunizm i żydowską supremację, zdrada Noworosji, nie uznawanie Palestyny i uznawanie syjonistycznego państwa Izrael, karanie za rewizjonizm "Holocau$tu".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031