Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
34 posty 450 komentarzy

Bananowy Jeż

Bananowy Jeż - Moje przemyślenia nt. historii, Polski i ideologii.

Świetna akcja Polaków na Wyspach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli o tym, jak dzielni Polacy ocalili życie kolorowego imigranta z rąk muzułmańskich fanatyków, który przeszedł na chrześcijaństwo

 

Polacy przegonili muzułmanów okładających człowieka za przejście na chrześcijaństwo! WIDEO

 • czwartek, 19.11.2015, 20:22
 • Napisane przez  gach

 

To był tragiczny wieczór dla Nissara Hussaina, który po tym jak porzucił islam i przeszedł na chrześcijaństwo, został brutalnie pobity przez grupę mężczyzn na ulicy.

Mężczyzna trafił do szpitala z pękniętą rzepką, złamaną ręką i wstrząśnieniem mózgu. Okazało się, że życie uratowali mu Polacy!

Gdy Nissar dramatycznie wołał o pomoc nasi rodacy, którzy są jego sąsiadami, wybiegli na ulice i PRZEGONILI NAPASTNIKÓW!

– Pamiętam tylko, jak wyszedłem z bramy i postawiłem stopę na krawężniku. Następną rzeczą, jaką zobaczyłem, był kilof, którym ktoś mnie zaczął bić – Hussain opowiadał w szpitalu dziennikarzom.

Mężczyzna to ojciec szóstki dzieci. Od 1996 roku – czasu przejścia na chrześcijaństwo żyje w ciągłym strachu. Ciągle się przeprowadza z rodziną, jednak w środowisku muzułmanów jest rozpoznawalny, dlatego atakują go w każdym nowym miejscu.

Film z akcji:

Polishexpress.co.uk

Za: http://polskaniepodlegla.pl/wydarzenia/item/4332-polacy-przegonili-muzulmanow-okladajacych-czlowieka-za-przejscie-na-chrzescijanstwo-wideo

 

Ci ludzie ocalili życie swojemu bratu w wierze. Ale media i lewactwo będą ich nazywać: faszystami, rusofobami, nazistami, rasistami, kaczystami, goszystami, gatunkistami, moherami, religijnymi fanatykami, po*****ami itp.To taki obraz Polaków powinien widnieć w świecie a nie wytwór antypolskiej propagandy ukazującej nas z jak najgorszej strony.

KOMENTARZE

 • Rzeczywiście dobrze zrobili
  ale jeszcze bardziej by się moje serce radowało gdyby rząd Polski w służbie obywatelom zaprowadził sprawiedliwość poprzez skuteczne karanie lichwy ukrócenie przywilejów banksterom i globalistom, nie był posłuszny masono-syjonistom NWO-ZOG, odrzucił lewackie koncepcje społeczno-etyczne np. "wyskrobujmy Polaków, przyjmujmy imigrantów"
 • @WandalVeni 18:24:54
  W pełni się zgadzam. Do tego należy dodać brutalne rozliczenie pewnej mniejszości narodowej tak, ażeby poczuli ból, jaki my czuliśmy przynajmniej kilkadziesiąt lat.
 • Piękna postawa Polaków....
  Tak powinniśmy się zachowywać w obliczu zagrożenia. Działać pewnie, zdecydowanie i solidarnie (chociaż to słowo zdegradowało się).
 • my Polacy uwielbiamy problemy
  wiele razy Polska ratowała Europę i Świat przed wrogą inwazją: Legnica, Wiedeń, Radzymin i wiele wiele innych, nawet - mimo wszystko - 89'..
  ...wynika z tego że my Polacy kochamy kłopoty, problemy, ciężkie czasy, zmagać się..jesteśmy urodzonymi wojownikami, pełnymi honoru, odwagi bohaterstwa, niestety w przeciwieństwie do ukladnych Holendrów, Angoli, Franców, Hiszpanów, nie potrafimy zyć w pokoju, zawsze zle wychodzimy na paktach i układach, do władzy dostają się zdrajcy i szumowiny niezrównani w szwindlach, Polak nigdy w tym nie dorówna handełesom, ale czas powiedzieć dość - nie możemy dłużej pozwolić by na naszej rycerskiej piersi, w naszej szlachetnej, cennej krwi pasły się te parazyty
 • @WandalVeni 20:28:06
  O ile ci dwaj narażali swoje życie na swoje ryzyko, i to można zrozumieć, to trzeba stanowczo potępić polityków, którzy dla swych celów poświęcają naród, jak np to było podczas II wojny światowej, gdzie zdradziecki rząd londyński zmuszał Polaków do ratowania najgorszych wrogów - żydów - to w najlepszym przypadku był przykład skrajnej głupoty, a według mnie ich intencja - to otworzenie furtki dla pełnej żydowskiej okupacji Polski.
  Dużo ludzi narzeka że Polska to neokolonia zniewolona przez żydów. Fakt że to jest dzięki sowietom. Ale dzięki komu Sowieci mogli grasować w Polsce- dzięki postawie m.in"gen.Sikorskiego (którego towarzyszem był Retinger)", który tępił każdą próbę współpracy z Niemcami (a co za tym idzie próbą ratowania Polaków od prześladowań, a w dalszej perspektywie przed tym co się stało po 1945 roku).
 • @Sukarno 21:04:35
  IIWŚ to najwiękzy triumf w historii żydostwa, do tej pory mają 'swoje 5 minut' (jest nadzieja że właśnie dobiega końca ale bajzel pozostawią na wieki wiekow), ale popatrzmy na nas samych, jesteśmy tutaj garstką która się jako tako dogaduje w morzu tumanów, oszołomów, tłumoków z odchyłami fobiczno - filskimi, poczynjąc od lobby, rządu, mediów na przeciętnym Kozłowskim czy Malinowskim skończywszy
  Pozdrawiam i życzę powodzenia w szerzeniu zdrowej aryjskiej świadomości
 • Masz rację i...
  Masz rację i jej nie masz. Zależy od perspektywy.

  W UK, jeśli "tego konkretnego" ZNALI jako sąsiada i chrześcijanina, wykazali się brawurową odwagą i chwała im za to.

  Natomiast w PL...
  Czy Polak jest wstanie odróżnić "ciapatego" chrześcijanina od TERRORYSTY islamskiego? Po stokroć NIE.

  I tu mamy problem (a właściwie wybór):
  - "false positive" czy "false negative".
  Tłumacząc na "polski":

  - albo ODRZUCAMY (nawet bronią palną!) WSZYSTKICH "uchodźców", wtedy NAJPRAWDOPODOBNIEJ krzywda stanie się niektórym z nich. Ale MY będziemy BEZPIECZNI.

  - albo PRZYJMUJEMY (nawet selekcjonując, nie uda "nam" się) ich, wtedy NA PEWNO przyjmiemy wspomnianych TERRORYSTÓW, "nam" stanie się krzywda, ale pomożemy "biednym uciśnionym".

  Chyba każdy musi tego wyboru dokonać w SWOIM sumieniu.
 • @laurentp 22:29:44Czy Polak jest wstanie odróżnić "ciapatego" chrześcijanina od TERRORYSTY islamskiego? Po stokroć NIE."///
  -A czemuż to nie? -To już zapytać nie umie, czy co???!
 • @WandalVeni 18:24:54"wyskrobujmy Polaków, przyjmujmy imigrantów"
  -Odpowiednik tego wyskrobywania w wykonaniu kukułki; https://youtu.be/pNSn9eYow6s -Trzcinniczek karmi kukułkę. -w którymś momencie nie dopilnował gniazda.
 • media i lewactwo będą ich nazywać: faszystami, rusofobami, nazistami, rasistami, kaczystami, goszystami, gatunkistami, moherami
  , religijnymi fanatykami, po*****ami itp."/// ...Oj... -Biedny ja Ci moher, na co mi to przyszło ;)))))))))))))))))))) SZCZĘŚĆ BOŻE!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031