Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
34 posty 450 komentarzy

Bananowy Jeż

Bananowy Jeż - Moje przemyślenia nt. historii, Polski i ideologii.

Integracja patriotów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli co można zrobić, żeby można było skuteczniej działać na rzecz Polski i bronić się przed antypolskimi działaniami.

Do napisania tego postu zainspirował mnie fakt, że pomimo istnienia wielu stron internetowych, blogów i profili na Facebooku/Twitterze, o tematyce patriotycznej, efekty tego wirtualnego patriotyzmu są nijakie. Np. kiedy jest protest przeciwko GMO w Warszawie, pomimo tego że ponad 1000 osób zamierza w nim wziąść udział, to ostatecznie na proteście zjawia się 40 osób......

Z tego wynika, że integracja patriotów przez facebook nie daje efektu. Ta strona uzależnia, a zadaniem typowego wirtualnego patrioty jest wklejanie 10 zdjęć dziennie z Witoldem Pileckim czy innymi Żołnierzami Niezłomnymi, ewentualnie "złote myśli" eleganckiego wolnorynkowego arystokraty z muszką(i oczywiście lajkowanie tego samego na innych profilach). To do niczego nas nie zaprowadzi.

Natomiast jeżeli chodzi o blogi o tematyce patriotyczno-religijnej, to choć często zawierają bardzo wartościowe i często unikalne informacje, to jest ich cała masa, co oznacza, że aby dany blog wyróżnił się w Sieci, to trzeba włożyć w to dużo wysiłku, pieniędzy oraz czasu.

Dlatego uważam, że w celu lepszej integracji polskich patriotów, a co za tym idzie zacząć wreszcie czynić dobre rzeczy w tym nieszczęśliwym kraju, trzeba stworzyć ogólnopolskie forum internetowe poświęcone sprawom Polski,takiej aby to była strona popularna w Sieci.

Cele tego forum:

- organizacja działań prospołecznych, pronarodowych

- integracja patriotów z danej okolicy

- przedstawienie jak największej liczby pomysłów na organizację Polski

- edukacja mniej wtajemniczonych patriotów - wymagani są tu doświadczeni blogerzy narodowo-patriotyczni, dzięki temu forum ich idee mogą mieć szerszy zasięg oddziaływania

- zebranie wszystkich istotnych informacji w jednym miejscu

- oddzielenie ziarna od plew, tzn kto naprawdę jest Polakiem - patriotą, a kto tylko jest nim, bo to jest "modne", nie mówiąc już o agentów obcych, wrogich wpływów

- próba zjednoczenia narodu ponad podziałami.

- odejście od żydowskiego tworu, pożeracza czasu - Facebooka

- ogólnie jest to budowa wirtualnego, polskiego państwa podziemnego.

Główne zasady:

1. Jeżeli rzeczywiście czujesz się patriotą i chcesz służyć narodowi, to unikaj samobiczowania się i swojego narodu, używania słów typu po***two. Nigdzie indziej się tak ludzie samobiczują jak w Polsce, nie tylko lewacy, ale co najgorsze osoby uważające się za patriotów i narodowców. Jeżeli nie umiesz się pohamować, to lepiej nie korzystaj z tego forum, o administracji nie mówiąc.

2. Trzeba uznać katolicyzm za jeden z elementów polskości. Nie zamierzam nikomu na siłę narzucać wiary katolickiej, ale trzeba docenić te elementy kultury Polski, związane z katolicyzmem. To samo tyczy się elementów słowiańskich, nordyckich i orientalnych.

3. Kategoryczny zakaz promocji judeofilstwa. Żydzi są wrogiem Polski nr 1. Mniej ogarnięci patrioci mogą nie zdawać sobie sprawy z tego, jak wielkie jest zagrożenie żydowskie, więc bardziej doświadczeni patrioci powinni im służyć radą i wiedzą.

4. Germanofobia, rusofobia oraz nienawiść do innych narodów (zwłaszcza białych) (z wyłączeniem żydów) są zakazane.

Jak ma wyglądać to forum:

Uważam, że świetnym modelem, na którym możemy oprzeć organizację ogólnopatriotycznego forum, jest witryna https://www.stormfront.org/forum/

Stormfront.org jest to strona poświęcona białemu nacjonalizmowi, uświadamia ona ludzi na zagrożenie białej rasy ludobójstwem, promuje dumę z powodu bycia białym, integruje ona ludzi o głównie o poglądach białego nacjonalizmu i narodowego socjalizmu.

Aby wyjaśnić, o co chodzi, przedstawię wygląd tejże strony oraz po kolei objaśnie poszczególne działy i ich polski odpowiednik.

 

Objaśnienie - zdjęcie nr 1

Sustaining Members - jest to dział dostępny tylko dla tych członków, co regularnie i finansowo wspierają witrynę. W przypadku polskiego forum nie uważam tego działu za konieczny, niemniej nasze forum, które będzie dosyć rozbudowane będzie wymagało dosyć dużego wsparcia finansowego.

Guidelines for posting - zasady dotyczące umieszczania postów - dział obowiązkowy.

Introduction and F.A.Q - czyli wprowadzenie oraz zbiór najczęściej zadawanych pytań - dział obowiązkowy. Przyda się on do edukacji tych, którzy ślepo wierzą, że rząd chce tylko dla nich dobrze czy też tych, którzy ślepo odrzucają teorie spiskowe.

Annoucements - ważne ogłoszenia (ale tylko te dotyczące działalności forum, np. wezwanie do wsparcia finansowego strony). - dział obowiązkowy

New Members Introduce Yourself - dział dla nowych użytkowników, którzy chcą się przedstawić - nie jest on konieczny

Fourth Annual Stormfront Smoky Mountain Summit - Czwarty doroczny zlot użytkowników Stormfront w Smoky Mountains (pasmo górskie zlokalizowane wewnątrz Apallachów, na granicy stanów Karolina Północna i Tennessee) - w polskim forum mogą być tam informacje n.t dorocznych zlotów użytkowników naszego forum

Objaśnienie - zdjęcie nr 2

Newslinks & Articles - najnowsze wiadomości, wszystko co jest ważne dla polskiej sprawy - jeden z kluczowych działów forum. Tam patrioci, w zależności od regionu Polski (czy też świata), w którym mieszkają, mogą szukać wiadomości dotyczących wydarzeń z ich regionu, a następnie ewentualnie się organizować wraz z innymi patriotami z okolicy i działać. Przykładowo, jeżeli na Lubelszczyźnie czy Podkarpaciu ma się odbyć wiec Ukraińców- banderowców mieszkających w Polsce ku chwale UPA, to reagować powinni przede wszystkim patrioci z wyżej wspomnianych przezemnie regionów. Inny przypadek: gdy kolejne hektary polskiej ziemii na Pomorzu Zachodnim mają być sprzedane w obce ręce, to jest obowiązek w pierwszej kolejności mieszkańców Pomorza Zachodniego, aby przeciwdziałać temu procederowi

Politics and Continuing Crises - polityka i bieżące kryzysy - czyli wszystko, co jest związane z polityką, zarówno jeżeli chodzi o Polskę, jak też Europę oraz cały świat - dział ten nadaje się dla tych wydarzeń, które trwają dłużej, np. wojna na Ukrainie, czy kryzys w Grecji.

Ideology and Philosophy - Ideologia i Filozofia - dział ten będzie poświęcony m.in pomysłom na zorganizowanie przyszłego państwa polskiego, materiałom związanym z ideologią zarówno polskiego, jak i zagranicznego nacjonalizmu. W skrócie: dział poświęcony ideom.

Culture and Customs - kultura i zwyczaje - opis mówi sam za siebie

The Eternal Flame - "Wieczny Płomień" - dział poświęcony tym, którzy odeszli z tego świata.

Trades and Skils- Wymiana i Usługi - dział poświęcony barterowi, usługom, ofertom pracy - twórzmy własne alternatywne społeczeństwo, jak najmniej zależne od państwa !

Nature and Environment- Natura i Środowisko - to jest miejsce, gdzie możemy prezentować piękno naszego kraju (i nie tylko) czy też chwalić się swoimi zwierzaczkami

Poetry and Creative Writing- Poezja i Twórczość literacka - dział dla tych, którzy chcą się pochwalić swoją pisarską twórczością.

Quotations - wartościowe cytaty

History and Revisionism - historia i rewizjonizm - to jest jeden z najważniejszych, obowiązkowych działów polskiego forum. Umieszczone będzie tam wszystko, co jest związane z historią - zwłaszcza Polską, ale jest to także dział, w którym będzie dokonywać się sądów nad oficjalnie głoszoną wersją historii - czyli krytyka wydarzeń i postaci historycznych, zwłaszcza tych, których powszechnie się uważa za wybitnych bohaterów.

Science and Technology - Nauka i Technologia - dział poświęcony nowinkom technicznym i tym związanym ze światem nauki.

Objaśnienie - zdjęcie nr 3

Privacy, Network Security & Encryption - Prywatność, bezpieczeństwo w sieci i kodowanie - ten dział będzie poświęcony m.in temu, jak się chronić przed wszechobecną inwiligacją, a także informowaniu o zagrożeniach w Sieci.

Money Talks - dział poświęcony finansom

Computer Talks - wszystko, co jest związane z komputerami - ten dział można włączyć do działu: Prywatność, bezpieczeństwo w sieci i kodowanie

Self Defense, Martial Arts & Preparedness - Samoobrona, sztuki walki i przygotowanie na najgorsze - czyli wszystko o tym, jak się bronić i przygotowywać się na trudne czasy, np. wojna.

Health and Fitness - Zdrowie i sprawność fizyczna - tego nie trzeba komentować

Homemaking - dział poświęcony pracom domowym: gotowanie, sprzątanie, opieka nad dziećmi, ogrodnictwo - ogółem dział, w którym dzielimy się swoimi poradami nt. wykonywania codziennych obowiązków.

Education and Homeschooling - Edukacja i domowe nauczanie - czyli uczymy siebie i swoje dzieci, chroniąc je przed propagandą serwowaną w szkołach państwowych.

Youth - dział poświęcony młodzieży - uważam go za zbędny.

Graphics - Grafika - jeżeli masz jakieś wartościowe zdjęcia, którymi chciałbyś się podzielić, jest to idealne miejsce, zwłaszcza dla grafiki o tematyce patriotycznej i nacjonalistycznej.

Music and Entertainment- Muzyka i Rozrywka - dział poświęcony kulturze masowej: telewizji, muzyce i filmom

Pozostałe dwa działy: Lounge i For Stormfront Ladies only uważam za zbędne.

 Objaśnienie - zdjęcie nr 4

Classified Ads - dział Reklam - jeżeli chcesz coś kupić, sprzedać, wymienić, bądź oddać komuś za darmo, jest to odpowiednie miejsce. Rozwijajmy handel w obrębie lokalnej społeczności!

Open Forum - Forum otwarte - ten dział nie jest konieczny

Suggestions for this Board- Sugestie - czyli jak można ulepszyć forum.

Events- ważne wydarzenia: demonstracje, wiece, konferencje, wywiady

Strategia i Taktyka - promocja postaw patriotycznych, dumy z historii Polski, obrony narodowych praw poprzez lokalną samoorganizację

Local and Regional -lokalnie i regionalnie - tutaj ukrywa się główny cel utworzenia ogólnopolskiego patriotycznego forum - poszukiwanie patriotów w twojej okolicy. Jest do właściwa rzecz, gdyż łatwiej jest zorganizować wiele lokalnych akcji niż jedną ogólnopolską - jest znacznie większa szansa, że większy procent osób deklarujących uczestnictwo weźmie w tym udział. Po drugie - lepiej jest tworzyć małe lokalne grupki, gdyż ludzie z okolicy znają się od dziesięcioleci, małe grupy są ponadto znacznie mniej podatne na wrogą infiltrację, m.in z wyżej wymienionego powodu. Po trzecie - dużo bardziej komfortowo jest współpracować z bliskim sąsiadem niż z kimś z drugiego końca Polski.

e-Activism- aktywizm w sieci - t.j Strategia i Taktyka, ale czynione w Sieci

Multimedia - nazwa mówi sama za siebie

 Objaśnienie - zdjęcie nr 5 (ostatnie)

Legal Issues - kwestie prawne, związane z naszą działalnością

Advance Scout - nie rozgryzłem czego ten dział dotyczy więc nie mogę wyjaśnić, o co w nim chodzi.

Talk- Rozmowy - poznaj innych patriotów/patriotki, z którymi możesz się zaprzyjaźnić, bądź wejśc w związek (oczywiście tylko heteroseksualny!)

Dating Advice - porady dotyczące randek.

International - jedno z najważniejszych sekcji forum. To sub-forum jest podzielone na mniejsze, lokalne fora, dotyczące poszczególnych państw  bądź regionów, wszędzie gdzie biali stanowią większość. Jeżeli chodzi o naszą stronę, to sub forum będzie podzielone na mniejsze, przypisane do każdego z 16 województw Polski, + dział dotyczący Polonii. Te sub-fora będą służyć ściślejszej integracji polskich patriotów z danego regionu Polski/świata.

Podsumowanie

Koncepcja forum o tematyce patriotycznej, którą przedstawiłem powyżej nie jest w 100 % idealna i słuszna. Uważam, że niektóre działy możnaby połączyć w jedność (np. dział Newslinks and Articles powinien być połączony z subforum, dotyczącym poszczególnych regionów Polski. Wiadomości z danego regionu powinny być wtedy umieszczane w odpowiednim regionalnym sub-forum. Mała jest szansa, że ktoś z Pomorza Zachodniego przyjedzie do Lublina protestować przeciwko gloryfikacji UPA, czy to, że ktoś z Podlasia przyjedzie na Śląsk manifestować w obronie jego polskości, czy że mieszkaniec Rzeszowa pojedzie do Gdańska protestować przeciwko wprowadzaniu gender w tamtejszych szkołach.) Ten dział można by tez połączyć z działem Lokalnie i Regionalnie.

Zapraszam do dyskusji, do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami n.t tego pomysłu. Niestety nie posiadam wybitnych zdolności informatycznych ani funduszy, ażeby podjąć się utworzenia tego projektu, ale chce wprowadzić ten pomysł do powszechnej dyskusji.

Jak mówił jeden z nielicznych wybitnych polskich mężów stanu, Roman Dmowski:

"Jeżeli naród jest dobrze zorganizowany, nic nie jest w stanie go powstrzymać."

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031