Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
33 posty 455 komentarzy

Bananowy Jeż

Bananowy Jeż - Moje przemyślenia nt. historii, Polski i ideologii.

Pomnik religii Holocaustu uszkodzony przez Greków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzielni Grecy "uszkodzili" tablicę poświęcona żydowskim ofiarom "holocaustu" w Grecji, oblewając go farbą.

Kiedy Grecy głodują, to bezczelny żydowski naród chce, aby z podatków ciężko pracujących Greków zbudowano kolejny posąg, który byłby kolejnym miejscem praktykowania religii Holocaustu w mieście Kavala. Odważni Grecy zniszczyli ten nikczemny symbol żydowskiej okupacji.

W Polsce, ostatnio się niszczy pomniki banderowskich siepaczy, których Świnioszenko uważa za "bohaterów narodowych" Jude-krainy. Bardzo dobrze, ale....

 

... uważam że pomniki poświęcone żydom poległym w tzw. Holocauście też powinny zostać zniszczone, ponieważ jest to symbol wrogiej okupacji. Żydzi od zawsze traktowali nas i nasz kraj jako narzędzie, które miało posłużyć w zbrodniczym celu, jakim jest przejęcie władzy nad planetą Ziemią. Zamiast gloryfikować Pileckiego, lepiej jest rozwalić pomnik religii Holocaustu, która jest narzędziem do otumaniania nie-żydowskich mas, w celu usprawiedliwienia swoich zbrodniczych poczynań międzynarodowego żydostwa.Z żydowską supremacją NA PEWNO nie walczy się poprzez pomaganie wrogom.

Równie dobrze, zamiast holocaustycznego pomnika, można postawić pomnik poświęcony oddziałom SS bądź Wehrmachtu. W końcu, w pewnym sensie, "wyzwolili nas" spod rządów żydo-sanacji.

 Źródło: //crushzion.k0nsl.org/anti-german-jewish-symbol-of-hatred-brutally-holocausted-by-brave-heroic-greeks/

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930