Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
33 posty 455 komentarzy

Bananowy Jeż

Bananowy Jeż - Moje przemyślenia nt. historii, Polski i ideologii.

Pomnik religii Holocaustu uszkodzony przez Greków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzielni Grecy "uszkodzili" tablicę poświęcona żydowskim ofiarom "holocaustu" w Grecji, oblewając go farbą.

Kiedy Grecy głodują, to bezczelny żydowski naród chce, aby z podatków ciężko pracujących Greków zbudowano kolejny posąg, który byłby kolejnym miejscem praktykowania religii Holocaustu w mieście Kavala. Odważni Grecy zniszczyli ten nikczemny symbol żydowskiej okupacji.

W Polsce, ostatnio się niszczy pomniki banderowskich siepaczy, których Świnioszenko uważa za "bohaterów narodowych" Jude-krainy. Bardzo dobrze, ale....

 

... uważam że pomniki poświęcone żydom poległym w tzw. Holocauście też powinny zostać zniszczone, ponieważ jest to symbol wrogiej okupacji. Żydzi od zawsze traktowali nas i nasz kraj jako narzędzie, które miało posłużyć w zbrodniczym celu, jakim jest przejęcie władzy nad planetą Ziemią. Zamiast gloryfikować Pileckiego, lepiej jest rozwalić pomnik religii Holocaustu, która jest narzędziem do otumaniania nie-żydowskich mas, w celu usprawiedliwienia swoich zbrodniczych poczynań międzynarodowego żydostwa.Z żydowską supremacją NA PEWNO nie walczy się poprzez pomaganie wrogom.

Równie dobrze, zamiast holocaustycznego pomnika, można postawić pomnik poświęcony oddziałom SS bądź Wehrmachtu. W końcu, w pewnym sensie, "wyzwolili nas" spod rządów żydo-sanacji.

 Źródło: //crushzion.k0nsl.org/anti-german-jewish-symbol-of-hatred-brutally-holocausted-by-brave-heroic-greeks/

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031