Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
33 posty 455 komentarzy

Bananowy Jeż

Bananowy Jeż - Moje przemyślenia nt. historii, Polski i ideologii.

Szwedzi dają odpór homo propagandzie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli o tym, w jaki sposób powinno się zwalczać homoseksualną propagandę. Szwedzcy Narodowi Socjaliści pokażą Wam jak.

Żydzi - zwolennicy homoseksualizmu zorganizowali swoją paradę, w której są dumni z tego, że są homoseksualistami zainfekowani HIV-em. Pedalskie tęczowe flagi, które nieśli ze sobą, zostały skonfiskowane przez sympatyków Nordyckiego Ruchu Oporu. Ten ohydny symbol hebrajskiej pedofilskiej eksploatacji Białych chłopców został wzięty na łono natury w celu dokonania egzoryczmu. W tym celu użyto benzyny (zdjęcie tytułowe).

Tęcza została podpalona, a jej prochy zostały rozproszone wraz z wiatrem.

Szwedzcy wyznawcy religii nordyckiej nazywają to "ofiarą dla Wotana"

Nie zastanawia Was, czemu propagatorzy homoseksualizmu mają albo ziemistą twarz, albo grube wargi, albo duży nos przypominający płetwę rekina?

 

Do napisania tego postu zainspirował mnie fakt, że syjonistyczny okupacyjny rząd w Polsce planuje legalizację adopcji przez pary homoseksualne!

//wpolityce.pl/polityka/256478-adopcja-dla-homoseksualistow-juz-za-tydzien-w-polskim-prawie-rzad-spelnia-najbardziej-kontrowersyjne-postulaty-lgbt-podpisz-petycje

Link do petycji:

//www.protestuj.pl/chron-dzieci-przed-biznesem-in-vitro,45,k.html

Żródło i tłumaczenie: crushzion.k0nsl.org/homo-propaganda-brutally-holocausted-by-national-socialists-faggot-jews-outraged/

 

 

 

KOMENTARZE

 • Szwedzi? Nie do wiary! Brawo Szwedzi!
  "Nie zastanawia Was, czemu propagatorzy homoseksualizmu mają albo ziemistą twarz, albo grube wargi, albo duży nos przypominający płetwę rekina?!

  Nie, bo rozmnażanie się w ciągu bardzo długiego czasu w kręgu tej samej, wąskiej grupy etnicznej, w wyniku czego wszscy przedstawiciele tej grupy są względem siebie dalekimi kuzynami, prowadzi nie tylko do utrwalenia specyficznych cech wyglądu, ale także do utrwalenia specyficznych wad genetycznych i innych patologii.
 • Podobno sporo homoseksulistów...
  (w bardzo dużym procencie) są pedofilami. Więc chyba stąd to parcie do homoadopcji. Jest wyjątkowe barbarzyństwo, bo ofiarami sa dzieci
 • Jeżeli ktoś jeszcza ma wątpliwości na co narażone jest dziecko oddane parze homoseksulanej to...
  zachęcam do przeczytania:
  https://marucha.wordpress.com/2013/01/31/medyczne-konsekwencje-praktyk-homoseksualistow/
  przy czy ostrzegam przed wyjątkowo drastycznymi opisami

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031