Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
33 posty 455 komentarzy

Bananowy Jeż

Bananowy Jeż - Moje przemyślenia nt. historii, Polski i ideologii.

Polacy walczący zbrojnie przeciwko Żydom

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli szukamy dzielnych Polaków, którzy stawiali zbrojny opór żydowskim genetycznym bestiom.

Temat niektórym może się wydawać kontrowersyjny, ale założyłem go, gdyż jak większości jest wiadomo, jesteśmy pod brutalną żydowską okupacją. Większość patriotów dostrzega ten stan, ale nie zamierzają się na poważnie rozprawić z tym problemem, a co gorsza, gloryfikują tych, co żydom pomagali jak np. Armia Krajowa.

Wielkopolanie musieli stoczyć zbrojną walkę z Niemcami, aby odzyskać niepodległość. Dziś będzie trzeba stoczyć krwawą walkę z krzywonosymi szczurzotwarzymi bestiami, aby odzyskać wolność i niepodległość, a przede wszystkim godność i honor, ale także żeby pomścić wszystkich tych Polaków, co zginęli z powodu działania żydów i ich zdradzieckich sługusów.

Tak, jestem antysemitą. Skoro żydzi i tak nas mają za podludzi i "zbrodniczych antysemitów", to dlaczego my mielibyśmy ich traktować z ulgą? Jeżeli ktoś uważa, że zbrojna walka przeciwko żydom jest zła, to w takim razie powinien uznać za złą również walkę Polaków przeciwko zakonowi krzyżackiemu, przeciw Turkom, Niemcom, Rosjanom itp. Dobrych żydów jest mniej niż promil. Nie obchodzi mnie to, czy stosunki z nimi są dobre czy złe.

W dzisiejszych czasach inspiracje musimy czerpać od bohaterów - antyżydowskich Polaków, którzy nie zawahali się zniszczyć krzywonosego najeźdzcy, aby obronić Ojczyznę i Naród. Jestem pewien, że tacy istnieli, ale ponieważ historycy niezależnie, czy są prawicowi czy lewicowi promują judeofilską wersję historii, więc trudno będzie znaleźć takowych.

Tak jak Polacy walczący przeciwko Niemcom podczas II wojny światowej czerpali inspiracje z Grunwaldu, tak i my, szukajmy inspiracji do walki z żydowską supremacją.

Liczę na waszą wiedzę historyczną, być może Ktoś z Waszej rodziny wsławił się obroną przed żydowskim szkodnikiem. To tych bohaterów trzeba celebrować, a nie Karskiego, Sendlerową i innych żydowskich sługusów, dzięki którym cierpimy z powodu brutalnej żydowskiej okupacji.

Żydzi liczą się tylko z tymi, którzy są wobec nich bezwzględni - więc czas odrzucić jagiellońską tolerancję. Trzeba ich bezwzględnie rozliczyć za 800 lat szkodzenia Polsce, za korupcje elit i przeciwstawianie ich przeciwko Polakom, za komunistyczne zbrodnie, za poniżanie Narodu.

Organizujmy się i zmiażdżmy bezlitosną syjonistyczną bestię!

Śmierć kłamstwom!

Trzeba skończyć z tym marazmem i żaleniem się nad losem. Poprzez czyn odzyskamy swą godność!

KOMENTARZE

 • Loch
  I ostatnie ostrzeżenie. Tanich prowokatorów nie potrzebujemy.
  Zwłaszcza nocnych.
 • Sukarno a'la Popcorn'o
  "...gdyż jak większości jest wiadomo, jesteśmy pod brutalną żydowską okupacją."

  Należę do większości, ale nic mi o tym nie wiadomo! Nie widzę nigdzie przerażonych, przemykających chyłkiem między blokami strzępów ludzkich poszukujących żywności z opaskami z literą "P" na rękawach.
  Nie widzę też żadnego Ruchu Oporu, czy choćby jego graficznych symboli w rodzaju kotwicy z napisem Polska Walcząca. Nie mówiąc już o rzucaniu koktaili Mołotowa, które przecież są łatwe do sporządzenia, na siedzibę Okupacyjnego Rządu Żydowskiego, Agentury Mossadu czy V Żydowskiej Kolumny dla niepoznaki nazwanym Muzeum Historii Żydów Polskich.
  To gdzie ci Patrioci i Antysemici?!
 • @Slav 15:57:16
  Żeby nie było, że się nie przyczyniam albo nie sprzyjam albo sam jestem wstrętnym pejsem, podaję ruchowi oporu jeśli nie wie, adres tej pseudomuzealnej placówki: MHŻP Warszawa-Muranów Mordechaja Anielewicza 6
 • @Slav 15:57:16
  "Należę do większości, ale nic mi o tym nie wiadomo! Nie widzę nigdzie przerażonych, przemykających chyłkiem między blokami strzępów ludzkich poszukujących żywności z opaskami z literą "P" na rękawach."

  Mówiąc większość miałem na myśli tych, co w jakiś sposób interesują się Polską, czują się odpowedzialni.
  Póki co nie jesteśmy traktowani jak Palestyńczycy. Ale jeżeli nie odsuniemy ich od władzy to ich chory plan utworzenia Judeopolonii może się zrealizować. Efektem żydowskich rządów jest emigracja przynajmniej 2-3 młodych, zazwyczaj dobrze wykształconych Polaków za granicę, bo tu dla nich nie ma miejsca. Ludzie umierają z zimna bądź z głodu bo chore państwo nakłada nowe podatki. Na dodatek żyjemy w sieci kłamstw, których nie cierpię, a które potrafią zranić bardziej niż otwarta wrogość. Brutalność okupacji polega na tym, że jesteśmy ciągle atakowani, a my mało możemy zrobić. Oczywiście nasza jest wina, że nic z tym nie robimy, ale trzeba zdiagnozować przyczynę i znaleźć lekarstwo. Oni pokojowo nie odejdą.
 • @ Autor
  Dałem 5*

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031