Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
33 posty 455 komentarzy

Bananowy Jeż

Bananowy Jeż - Moje przemyślenia nt. historii, Polski i ideologii.

Jak otworzyć ludziom oczy na zagrożenie Żydowską Supremacją?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szwedcy narodowi socjaliści z Nordyckiego Ruchu Oporu (Nordic Resistance Movement) pokażą Wam, jak to zrobić.

Udusić żydowskiego węża marksizmu i wielkiej finansjery syjonizmu !

To jest nasze prawo jak i obowiązek, aby na żydowską antypolską propagandę odpowiadać tym samym. Żydzi planują nas wyniszczyć, a więc oznacza to wypowiedzenie wojny. To wygłodniałe krwi i pieniędzy plemię pochodzące z południowej Rosji samo sobie kopie grób. To jest nieunikniony rezultat ich genetycznie wrodzonego zachowania i złej natury wynikającej z nauczania Talmudu. Jeżeli będzie to konieczne, problem będzie trzeba wyeliminować biologicznie.

oryginalny tekst: //crushzion.k0nsl.org/how-do-you-produce-powerful-militant-propaganda-attacking-the-eternal-enemy-jew/

KOMENTARZE

 • ---- dzieje się
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/05/benjamin-fulford-may-5th-2015-chaos-w.html
 • @
  Dlaczego wszędzie Narodowi Socjaliści muszą być łysi i na czarno, kropka w kropkę? Może te ułomne j.w. metody i ta moda powoduje że w takiej 10 mln Szwecji jest już ok 2 mln urodzonych poza tym krajem. A może te ruchy wszędzie są ręcznie z zewnątrz sterowne.
 • @Arjanek 19:07:13
  A co w tym złego że są łysi? Czy mają udawać, że ubierają się normalnie? Po to, aby żydzi się nie czepiali? To rzucanie w polski nacjonalizm nazizmem i antysemityzmem służy po to, żeby nacjonaliści poczuli się winni i porzucili kwestię walki z żydowską supremacją. A co do zewnętrznego sterowania, niczego dziś nie możemy być pewni w 100%.
  A jaka jest Pana propozycja?
 • @Sukarno 19:15:49
  //A jaka jest Pana propozycja?//

  Wyobraża Pan sobie obecnych NS np. proekologicznych (Hitler wprowadził jako pierwszy w świecie prawną ochronę zwierząt), albo pro "kapitalistycznych"* (Hitler mówił "należy socjalizować serca nie fabryki")

  *kapitalizm w cudzysłowie, doktryny nie obowiązywały w tym czasie w Niemczech.

  ps dlaczego Oni muszą maszerować z pochodniami, nie lepiej forma wiecu, gdzie można się policzyć i nie być narażonym na ataki
 • @Arjanek 19:32:21
  Wyobraża Pan sobie obecnych NS np. proekologicznych (Hitler wprowadził jako pierwszy w świecie prawną ochronę zwierząt), albo pro "kapitalistycznych"* (Hitler mówił "należy socjalizować serca nie fabryki")

  *kapitalizm w cudzysłowie, doktryny nie obowiązywały w tym czasie w Niemczech.

  Trzeba pamiętać o tym, że narodowy socjalizm to nie tylko Hitler, po drugie staram się jakoś zagrzewać społeczeństwo do walki z żydowską supremacją zamiast narzekać, jak to dostajemy w dupę. Hitler nie był jedynym antysemitą, wcześniej było ich wielu, nawet w Polsce kilku wybitnych ludzi było antysemitami.

  "ps dlaczego Oni muszą maszerować z pochodniami, nie lepiej forma wiecu, gdzie można się policzyć i nie być narażonym na ataki"

  Na to nie mam wpływu, niestety.
 • swego czasu Tomasz Parol, na Nowym Ekranie...
  ogłosił, że poszukuje Polaków, których uratowali Żydzi w czasie II wojny, albo kogoś kto zna taki przypadek.
  Nie zgłosił się ani jeden Polak. Ciekawe, czy Polacy są tacy złośliwi, czy rzeczywiście nie było przypadków ratowania Polaków przez żydów?
 • @Arjanek 19:07:13
  Hm może czują awersję do grzebienia, wcześnie zdobią się łysiną i wybierają mniejsze zło, oszczędzają na fryzjerze etc.
 • @Arjanek 19:32:21
  E hitler pierwszy a o zakazie polowań na żubra za 1 RP nic nie wiadomo?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31