Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
33 posty 455 komentarzy

Bananowy Jeż

Bananowy Jeż - Moje przemyślenia nt. historii, Polski i ideologii.

Jak otworzyć ludziom oczy na zagrożenie Żydowską Supremacją?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szwedcy narodowi socjaliści z Nordyckiego Ruchu Oporu (Nordic Resistance Movement) pokażą Wam, jak to zrobić.

Udusić żydowskiego węża marksizmu i wielkiej finansjery syjonizmu !

To jest nasze prawo jak i obowiązek, aby na żydowską antypolską propagandę odpowiadać tym samym. Żydzi planują nas wyniszczyć, a więc oznacza to wypowiedzenie wojny. To wygłodniałe krwi i pieniędzy plemię pochodzące z południowej Rosji samo sobie kopie grób. To jest nieunikniony rezultat ich genetycznie wrodzonego zachowania i złej natury wynikającej z nauczania Talmudu. Jeżeli będzie to konieczne, problem będzie trzeba wyeliminować biologicznie.

oryginalny tekst: http://crushzion.k0nsl.org/how-do-you-produce-powerful-militant-propaganda-attacking-the-eternal-enemy-jew/

KOMENTARZE

 • ---- dzieje się
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/05/benjamin-fulford-may-5th-2015-chaos-w.html
 • @
  Dlaczego wszędzie Narodowi Socjaliści muszą być łysi i na czarno, kropka w kropkę? Może te ułomne j.w. metody i ta moda powoduje że w takiej 10 mln Szwecji jest już ok 2 mln urodzonych poza tym krajem. A może te ruchy wszędzie są ręcznie z zewnątrz sterowne.
 • @Arjanek 19:07:13
  A co w tym złego że są łysi? Czy mają udawać, że ubierają się normalnie? Po to, aby żydzi się nie czepiali? To rzucanie w polski nacjonalizm nazizmem i antysemityzmem służy po to, żeby nacjonaliści poczuli się winni i porzucili kwestię walki z żydowską supremacją. A co do zewnętrznego sterowania, niczego dziś nie możemy być pewni w 100%.
  A jaka jest Pana propozycja?
 • @Sukarno 19:15:49
  //A jaka jest Pana propozycja?//

  Wyobraża Pan sobie obecnych NS np. proekologicznych (Hitler wprowadził jako pierwszy w świecie prawną ochronę zwierząt), albo pro "kapitalistycznych"* (Hitler mówił "należy socjalizować serca nie fabryki")

  *kapitalizm w cudzysłowie, doktryny nie obowiązywały w tym czasie w Niemczech.

  ps dlaczego Oni muszą maszerować z pochodniami, nie lepiej forma wiecu, gdzie można się policzyć i nie być narażonym na ataki
 • @Arjanek 19:32:21
  Wyobraża Pan sobie obecnych NS np. proekologicznych (Hitler wprowadził jako pierwszy w świecie prawną ochronę zwierząt), albo pro "kapitalistycznych"* (Hitler mówił "należy socjalizować serca nie fabryki")

  *kapitalizm w cudzysłowie, doktryny nie obowiązywały w tym czasie w Niemczech.

  Trzeba pamiętać o tym, że narodowy socjalizm to nie tylko Hitler, po drugie staram się jakoś zagrzewać społeczeństwo do walki z żydowską supremacją zamiast narzekać, jak to dostajemy w dupę. Hitler nie był jedynym antysemitą, wcześniej było ich wielu, nawet w Polsce kilku wybitnych ludzi było antysemitami.

  "ps dlaczego Oni muszą maszerować z pochodniami, nie lepiej forma wiecu, gdzie można się policzyć i nie być narażonym na ataki"

  Na to nie mam wpływu, niestety.
 • swego czasu Tomasz Parol, na Nowym Ekranie...
  ogłosił, że poszukuje Polaków, których uratowali Żydzi w czasie II wojny, albo kogoś kto zna taki przypadek.
  Nie zgłosił się ani jeden Polak. Ciekawe, czy Polacy są tacy złośliwi, czy rzeczywiście nie było przypadków ratowania Polaków przez żydów?
 • @Arjanek 19:07:13
  Hm może czują awersję do grzebienia, wcześnie zdobią się łysiną i wybierają mniejsze zło, oszczędzają na fryzjerze etc.
 • @Arjanek 19:32:21
  E hitler pierwszy a o zakazie polowań na żubra za 1 RP nic nie wiadomo?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031