Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
33 posty 455 komentarzy

Bananowy Jeż

Bananowy Jeż - Moje przemyślenia nt. historii, Polski i ideologii.

Obrona, bądź kontratak przeciwko żydowskiej supremacji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dużo Polskich patriotów narzeka na to, że jesteśmy prześladowani przez żydów, i że robią z nami co chcą. Może zamiast narzekać, warto przejść do mocnego kontrataku.

Z obserwacji mojej wynika, że żydzi liczą się w jakiś sposób z tymi, którzy wcześniej im się postawią. Nie zastanawia Was, czemu Polskę oskarża się o współudział w tzw. Holocauście", ale Żydzi już tak ochoczo nie zaatakują Rumunii, która miała rząd, kolaborujący z Niemcami i wydający im Żydów, jak i Żelazną Gwardię, której jednym z celów była walka z żydowską supremacją, która czasem oznaczała biologiczną eliminację. Tak samo żydzi nie atakują Chorwacji, gdzie podczas II wojny światowej działali Ustasze, którzy zabijali w okrutny sposób zarówno Serbów, jak i Żydów. To samo można powiedzieć o Węgrzech, Francji, Bułgarii.

Odpowiedź jest jedna: żydzi atakują tylko tych, co byli dla nich dobrzy łagodni. Błędem brzemiennym w skutkach była wiekowa tolerancja dla żydów. Nie mieliśmy z tego żadnych korzyści, a dziś mamy przez to masę kłopotów, nie wiem nawet czy jakiś kraj na świecie ma takie problemy jak my.

Opluwają nas, korumpują wszystko, infiltrują, demoralizują, okradają ze wszystkiego, kompromitują nas. Tak, to są ci tzw. "starsi bracia w wierze", według "największego Polaka wszechczasów".

Wiecznie nie można tego znosić. Dlatego trzeba przejść do kontrataku, i to takiego, gdzie stosowane mogą być chamskie metody.

Ale żeby zacząć walczyć o wolność, trzeba zmienić najpierw mentalność narodu. Uświadomić, że żyd to śmiertelny, złowieszczy wróg, a nie jakaś zbłąkana czarna owca. Żyd jest zadowolony z zadawania bólu i cierpienia innym. Takie jest przesłanie Talmudu.

Uważam, że po pierwsze, trzeba uznać ratowanie żydów podczas II wojny światowej za największy błąd w historii Polski. To nie był czyn bohaterski, a szkodliwy dla nas. Nic z tego nie mamy, żydzi nadal nas nienawidzą. Nie oszukujmy się - z żydowską supremacją NIE walczy się poprzez ratowanie wrogów.

Czy postawa rodziny Ulmów jest godna pochwały? Nie, bo poświęcanie swoich dzieci żeby ratować kogoś, kto Cię nienawidzi, jest nienormalne.

Kontynuując, trzeba uznać też tzw. Rząd Londyński na uchodźstwie za zbrodniczą, pro-anglosaską, prosowiecką i prożydowską agenturę. To dzięki ich antyniemieckiej, proalianckiej i prożydowskiej polityce Niemcy nas mordowali bardziej niż innych Słowian. Polacy byli widziani przez Niemców jako judeofile, a więc sprzymierzeńców żydów. To Rząd Londyński z podziemiem AK przymuszały Polaków do ratowania Żydów pod groźbą kary śmierci. Kiedy "Londyniszcze" (określenie Cat-Mackiewicza) w Londynie opływali się w luksusach, to Polacy w kraju musieli każdego dnia walczyć o pożywienie. Trzeba pamiętać, że duże wpływy w Rządzie Londyńskim miał mason i agent syjonizmu, założyciel Grupy Bildeberg, Józef Retinger.

Oto jeden z cytatów gen. "Sikorskiego":

Zakazuję stanowczo okazywania żołnierzom wyznania mojżeszowego niechęci w formie krzywdzących przezwisk lub uchybiania godności ludzkiej. Za przestępstwa w tym względzie będę surowo karał . Naczelny Wódz Sikorski”

Obecnie oskarża się Polaków współpracujących z III Rzeszą o kolaborację. Fakt, trzeba tępić Polaków, którzy współpracowali z Niemcami, ale trzeba wyraźnie rozróźnić tych kolaborantów. Pierwszą grupą byli ideowcy, którzy pragnęli współpracować z Niemcami w celu walki z komunizmem oraz żydowską supremacją. Drugą grupą były szumowiny społeczne, które czyniły to z niskich pobudek, jak chęć zysku czy też nienawiść do Polaków. To tych drugich trzeba uznać za kolaborantów.

A dlaczego się nie oskarża tych Polaków współpracujących z Żydami, czy anglo-sasami o kolaborację z wrogiem?Bo jesteśmy pod okupacją USraela? Kiedy byliśmy pod okupacją Moskwy, wtedy się faktycznie oskarżało polityków współpracujących z zachodem, choć nie było żadnej mowy o potępieniu judeofilstwa. ZSRR i USA to były dwie strony tego samego medalu, reprezentujące obie koncepcje żydowskiej dominacji. USA- syjonizm, ZSRR- komunizm.

Uważam, że powinno się tępić wszelkie judeofilskie postawy, zarówno bycie "Paradise Judaeorum", jak i drzewka w Yad Vashem, to żaden powód do dumy. Mało tego, im więcej Polacy będą się lansować tym, jak to ratowali żydów podczas II wojny światowej, tym bardziej nas świat znienawidzi, jako pomagierów żydowskiej supremacji.

Gloryfikować należy trzeba tych, którzy z żydowską supremacją walczyli, zarówno propagując bojkot ekonomiczny, jak np. Roman Dmowski, czy takich, którzy mieli jaja i potrafili ukarać Żydów- zdrajców jak hetman Stefan Czarniecki, który kazał wykosić około tysiąca Żydów w ramach kary za kolaborację ze Szwedami. (jak się okazuje, Polacy mieli najlepszy rozum co do żydostwa w okresie Rzeczpospolitej Obojga Narodów. W II RP, podczas wojny polsko-bolszewickiej mało kto miał jaja, aby ukarać śmiercią żydów kolaborantów, bo "zachut będzie o nas źle pisał").

Po trzecie, trzeba odrzucić czerpanie wzorców z Zachodu, gdzie mam na myśli głównie USA i Unię Europejską. Jeżeli ktoś sądzi, że wpływy amerykańskie rozkładają Polskę od 1989 roku, to się myli. Wpływ Ameryki na Polskę sięga znacznie wcześniej, od czasów Kościuszki (nota bene masona i zwolennika równouprawnienia Żydów). W II RP natomiast część kultury była kopią tej z USA (musical, kino, jazz). To dzięki temu, że kleimy się do USA, mamy na pieńku z Rosją i Niemcami. Widzą nas wtedy jako amerykańsko-żydowskiego konia trojańskiego.

Tak jak międzynarodowa żydowska finansjera i jej sługusy w Polsce podpuszczali Polaków przeciw Niemcom przed II wojną światową, tak i dziś, szczuje nas na Rosję, która nie jest do końca posłuszna banksterom.

Uważam, że w ramach kontrataku, można m.in zorganizować potężną akcję blokowania obozu Auschwitz tak, aby żydzi nie mogli zorganizować tam tych swoich uroczystości. To ich powinno mocno uderzyć, gdyż trafimy tym w ich czuły punkt - religię Holocaustu. Trzeba wspomnieć, że zawsze kiedy do Polski przyjeżdżają żydzi z całego świata na te obchody wyzwolenia obozu, to ściągają za sobą goryli z Mossadu, którzy terroryzują lokalną ludność. Na dodatek żydowskie wycieczki znane są z czynienia sputoszenia w krakowskich hotelach, i nie tylko: https://www.youtube.com/watch?v=Sz8CUI0aqpc

Nie łudźmy się, że politycy to za nas zrobić. Ani Kukiz, ani Korwin, ani tym bardziej Duda nie zamierzają się rozprawić z tym problemem. Pewne nadzieje budzi Grzegorz Braun, ale jak wiadomo, nie można dziś w 100 % ufać autorytetom.

Na Putina też bym nie liczył. Znany ze swojego przyjacielskiego nastawienia do żydów raczej nie pozwolił by Polakom na rozprawienie się z żydami z władzy, mediów czy innych sfer życia, którzy niszczą Polski Naród.

Odrzucić sentymenty z przeszłości i bojkotować koszerny patriotyzm w wydaniu PiS. Żydzi to są nasi wrogowie i jak wróg powinni być traktowani. Trudno sobie wyobrazić, ile łez wylały rodziny, bo straciły swojego członka w wyniku wojny inspirowanej przez żydowską finansjerę.

KOMENTARZE

 • @Autor
  tekst bardzo trafny i na czasie - przed IIwojną światową właściwie cała Europa definiowała sowiecki, czyli faktycznie żydowski bolszewizm jako główne zagrożenie. Hitler dogadywał się w tej sprawie min z Anglią. Tymczasem na drodze oczekiwanego i uzasadnionego uderzenia na Sowiety stanęła pozornie bez sensu (sens ukryty: ochrona interesów żydostwa) Polska, uruchamiając cały łańcuch zdarzeń do których nie powinno dojść. Należało uderzyć wspólnie z Niemcami na wschód, w międzynarodowej koalicji. Niemcy nie pozwalaliby sobie na takie okrucieństwa i faktycznie doprowadziłoby to do oswobodzenia Rosji spod żydowskiej okupacji i prawie na pewno nie do jej zawłaszczenia przez Niemcy - tylko do ustanowienia jakiegoś możliwego do przyjęcia przez wszystkich status quo. A żydami przejmować się tak, jak oni nami.
  W tym znaczeniu prawdziwe jest twierdzenie, że Polska zachowując się debilnie - czyli tak jak teraz wobec Rosji - doprowadziła do rozpętania wojny światowej. Bez tego byłaby to prawdopodobnie operacja chirurgiczna - poważna - ale lokalna

  Super tekst - łażę i od kilku dni myślę właśnie o tym absurdalnym prowadzeniu polskich spraw w tamtych czasach - a tu myślisz - masz!

  pozdrawiam
 • @Andrzej Tokarski 15:54:28
  Dziękuje za dobre słowo panie Andrzeju. Trzeba mówić całą prawdę, nieważne jak okrutna by była, gdyż ona nas oczyści i będziemy wiedzieć, gdzie stoimy.
  AK raczej nie nadaje się na wzór patriotyzmu, jeżeli chodzi o walkę z żydami. Dlatego radzę panu poczytać, kim był Corneliu Zelea Codreanu. Ten człowiek ZGINĄŁ w walce z żydowskim reżimem w Rumunii (Król Karol miał żonę żydówkę i spełniał jej polecenia). Czy w Polsce był taki Corneliu Codreanu? To jest bohater na dzisiejszy czas a nie jakiś Piłsudski, Kościuszko, czy Karski, Sendlerowa.
 • @Sukarno 16:05:20
  //kim był Corneliu Zelea Codreanu//

  //Wywodził się z polskiej rodziny Zielińskich (Zelea) zamieszkującej na Bukowinie. Ojciec Ion, jeszcze kilka lat po narodzeniu syna używał podwójnego nazwiska Zelinski Codreanu. Jego matka Elizabeth, z domu Brunner, była Niemką.//
 • @Sukarno 16:05:20
  "AK raczej nie nadaje "... co Pan ukrywa pod AK? Armię Krajową?
 • @Sukarno 16:05:20
  Jestem przeciwny antysemityzmowi w każdej postaci. To błędna droga.

  Natomiast jestem za odkłamywaniem historii gdzie zdarzały się bardzo pozytywne dla polskości postacie.
  Niemniej judaizm jest jedną z form sowietyzmu, gdzie leninowską zasada było "bij, gdzie się ciebie boja, a uciekaj przed silnym przeciwnikiem".
  Tak można określić postawę Żydów odnośnie Polaków.

  Polakami byli także żYDZI - CHOCIAŻ BYŁO ICH NIEWIELU.
 • ------- żydostwo dalej bezkarne
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/izraelski-dziennik-pisze-o-polskich-komorach-gazowych-ciag-dalszy-upokarzania-polski
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:26:52
  Jeżeli w Polsce przez długi czas panowała judeofilia, to musi być reakcja. Ernest Zundel wspomina, że antysemityzm pojawia się tam gdzie wcześniej był filosemityzm. Nawet jeżeli trafiali się pozytywni żydzi, to uważam że znacznie lepiej będzie bez nich. To żydzi muszą przestać się uważać za jakąś rasę specjalną, muszą sobie uświadomić, że tzw. Holocaust nie daje im taryfy ulgowej. A to co robią to z nami to wojna na wyniszczenie. Coraz bardziej mam świadomość, że będzie tragiczny wybór: albo my, albo oni.

  @Andrzej Tokarski. Tak, AK - Armia Krajowa, ale nic nie mam do zwykłych żołnierzy, szczerych patriotów, tylko do dowództwa, zinfiltrowanego przez masonerię.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031