Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
33 posty 455 komentarzy

Bananowy Jeż

Bananowy Jeż - Moje przemyślenia nt. historii, Polski i ideologii.

Kamil Bazelak: Dość kłamstw! To Żydzi mordowali Polaków!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kamil Bazelak, zawodnik MMA i bokser, były strongman, działacz społeczny wypowiada się na temat ostatnich oskarżeń Polaków o współudział w tzw. Holocauście.


Po niedawnej, intrygującej wypowiedzi dyrektora FBI, którzy oskarżył Polaków o współudział z „Holokauście”, rozpoczęła się karuzela medialna, w której jak zwykle skupiono się na kajaniu i niekończących się tłumaczeniach. Tymczasem Kamil Bazelak, zawodnik MMA i bokser, były strongman, działacz społeczny, odważnie przypomniał niewygodne fakty:

To tak zwani Żydzi, odpowiedzialni są za masowe mordy Polaków, a nie odwrotnie. To Żydzi są mordercami, a na swoich rękach mają niewinną krew tysięcy polskich mężczyzn, kobiet i dzieci.Jak ujawniła gazeta „Maariv” żydowscy oficerowie służący w NKWD dla Rosjan przyznali się, że osobiście bestialsko wymordowali 12 tys. polskich oficerów w Katyniu. Józef Stalin osobiście wybierał oficerów, którzy mieli zabijać Polaków. Wraz z szefem NKWD, Żydem Ławrientijem Berią zaplanowali mord oficerów polskich i zdecydowali,że w większości zadanie to wykona grupa żydowskich oficerów z NKWD. Za morderstwa te byli odpowiedzialni Żydzi: major Joszua Sorokin, płk Aleksander Susłow , płk Samyun Tichonow.

Przypomnieć należy niektóre zbrodnie żydowskie z czasów II wojny światowej między innymi ludobójstwo z 8 maja 1943 roku w Nalibokach, jakim było wymordowanie 250 mieszkańców polskich wsi przez partyzantów żydowskich i sowieckich. Do historii mordu dokonanego na Polakach przez Żydów i Rosjan przeszła również zbrodnia w Koniuchach, gdzie bez litości zamordowano polskich mieszkańców wsi – mężczyzn, kobiety i dzieci. Po wojnie Żydzi mocno udzielali się w komunistycznym UB torturując i mordując polskich bohaterów wojennych. Żydowscy zbrodniarze komunistyczni odpowiedzialni są za mordy 1650 Polaków w obozie w Świętochłowicach, gdzie prym w mordowaniu ludzi wiódł Żyd Salomon Morel i podlegli mu żydowscy kaci z UB. Hołubiony dzisiaj i uwielbiany w obecnej III RP Żyd major Zygmunt Baumann otrzymał krzyż walecznych za łapanki i prześladowanie polskich patriotów, żołnierzy Armii Krajowej i NSZ. Mimo horroru i tragedii, jakie zafundowali naziści Żydom, to właśnie Żydzi stali się później prawdziwymi katami i mordercami, a nie Polacy. Nie dajmy się omamić żydowskiej propagandzie. Walczmy o prawdę i honor! Cześć i chwała polskim bohaterom!

Brawa dla tego pana! Tak się powinno rozmawiać z tymi co oskarżają Polaków o mordy na Żydach. Żydzi byli i są wrogami Polski i Polaków więc zasłużyli sobie. Żadnego judeofilskiego kajania się jak tutaj: //www.wykop.pl/ramka/2413970/petyc ... pagandzie/

Ten gościu, mimo że jest tylko bokserem jest o wiele mądrzejszy niż taki profesor Żaryn, który broni się, podlizując żydom tyłki jak chociażby tu: //wpolityce.pl/historia/238290-tak-polacy-ratowali-zydow

Żródło: //www.nacjonalista.pl/2015/04/23/kamil-bazelak-dosc-klamstw-to-zydzi-mordowali-polakow/

KOMENTARZE

 • Nareszcie Chłop, Polak...
  jajami. Nazwał wszystko po imieniu. Przecież on nie odkrył niczego nowego, bo to wszystko jest już znane od dawna, ale to właśnie on razem zestawił, te teraz nagonki na Polaków i tą prawdę. Jest to ważny głos w czasie gdy nasi(?) politycy potulnie chowają głowę w piasek. To oni biorą na siebie odpowiedzialność za traktowanie w wyniku takich nagonek, Polaków jako obywateli drugiej kategorii. Podczas kiedy Polacy bronili nie tylko siebie na światowych frontach, ale także innych, także tych którzy nas teraz na całym świecie poniżają. Więc chwała Panu Kamilowi Bazelakowi, za tą prawdę.
  Jest to także bardzo ważne w czasie gdy nawet już w Niemczech (a może właśnie przede wszystkim), starają się zrzucić na Polaków winę za II wojnę.
 • Cześć i chwała polskim bohaterom!
  Cześć i chwała polskim bohaterom!
  I Panu Kamilowi. Wreszcie trzeba zacząć otwarcie mówić prawdę.
  Widać, że Pan Kamil ma to czego już zaczyna brakować polskim mężczyznom - JAJA.
  Dzięki
  Marek L
 • @
  Mordowali Polaków i Rosjan, w czasie okupacji towarzystwo bankierów i geszefciarzy sanacyjnych ryja ze swoich dziupli nie wystawiło za to zrobili się bardzo "wyzwalający" kiedy już Rosjanie pruli na Berlin.
  Tak się bali utraty kamienic i banków że wypełzli z melin europejskich i razem z hitlerowcami próbowali Rosjanom utrudnić marsz na Berlin.
  A potem wiali przez Czechy do swoich, tylko po co gwałcili czeskie kobiety, taka łajdacka natura ?
 • @Kjawor 18:57:05
  Jest to bardzo ciekawy aczkolwiek nieznany epizod II wojny. Myślę, ze warto zbadać to naukowo.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31